Seifert Polska dołączył do grona Gazel Biznesu 2016!

3 stycznia 2017, 22:54

Firma Seifert Polska oferująca usługi z branży TSL znalazła się w rankingu Gazele Biznesu 2016. To wyróżnienie przyznawane przedsiębiorstwom charakteryzującym się dynamicznym rozwojem.

Ranking Gazele Biznesu organizowany jest od 2000 roku. Tytuł otrzymują najprężniej rozwijające się małe i średnie firmy, które wyróżniają się na rynku swoim potencjałem. Przy każdej edycji pod uwagę brane są wyniki finansowe za trzy poprzednie lata działalności przedsiębiorstw.

– To dla nas ogromne wyróżnienie potwierdzające, że Seifert Polska to dynamiczna firma, która doskonale radzi sobie w konkurencyjnym środowisku. Jak pokazuje ranking wypracowaliśmy sobie silną i stabilną pozycję na rynku, od lat stawiając na rozwój, doskonalenie i profesjonalizm w dążeniu do zaspokajania potrzeb klientów – mówi Jan Brachmann, Prezes Seifert Polska.

Ranking Gazele Biznesu przygotowywany jest przez dziennik ekonomiczny Puls Biznesu i czołową wywiadownię gospodarczą Coface Poland. Seifert Polska to doświadczona i elastyczna w działaniu firma świadcząca usługi w branży TSL. Firma oferuje innowacyjne, inteligentne koncepcje usług w zakresie zaopatrzenia, produkcji, dystrybucji, a także magazynowania i logistyki produkcyjnej.
dscn0281

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!