Nowy serwis i salon DAF w Rzeszowie

3 października 2008, 0:00

27 września 2008 r. odbyło się oficjalne otwarcie nowego serwisu i salonu sprzedaży DAF w Rzeszowie, należącego do Grupy Wanicki. Ponad 200 gości, klientów Firmy Wanicki mogło podziwiać jeden z najnowocześniejszych serwisów i salonów sprzedaży DAF. Otwarcia dokonali Dyrektor Zarządzający DAF Trucks Polska – Cornelis van der Lee oraz gospodarz imprezy Wiesław Wanicki.

Obiekt sprzedażowo-serwisowy znajduje się w Trzcianie 162 koło Rzeszowa. Usytuowany jest przy 581 kilometrze drogi krajowej nr 4. pomiędzy Rzeszowem i Sędziszowem Małopolskim, łączącej zachodnią część Europy z Ukrainą. Warsztat posiada cztery w pełni wyposażone stanowiska obsługowo-naprawcze, a w przyszłości otwarta również będzie Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów. Serwis DAF będzie świadczył również usługi w zakresie legalizacji tachografów oraz montażu Toll Collect. Wyposażony jest w najnowsze urządzenia niezbędne do przeprowadzania napraw pojazdów na najwyższym poziomie tj. nowoczesny komputer diagnostyczny DAVIE, pozwalający na diagnozowanie pojazdów marki DAF oraz magazyn części zamiennych. Jak w każdym obiekcie serwisowym sieci naprawczej DAF, również w Rzeszowie na wezwanie czeka w pełni wyposażony mobilny warsztat na potrzeby DAF ITS – 24. godzinnego serwisu awaryjnego firmy DAF, najdłużej działającej tego typu usługi w Europie.

Budynek serwisowo-sprzedażowy posiada 1232 m2 i, jak każdy autoryzowany serwis firmy DAF, przeznaczony jest do obsługi wszystkich marek pojazdów ciężarowych przyczep i naczep oraz autobusów firmy BOVA.

Warsztat obsługuje 12 wykwalifikowanych mechaników oraz 4 osoby w punkcie obsługi klienta i magazynie, a każdy klient oczekujący na naprawę swojego samochodu może odpocząć w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu dla kierowców.

Grupa Wanicki oferuje kontrakty serwisowe w ramach usługi DAF Multisupport. Klient w zamian za określoną miesięczną stawkę otrzymuje pełen serwis i obsługę w całej sieci serwisowej DAF, zarówno w kraju jak i za granicą.

Tradycyjnie dla obiektów serwisowych Grupy Wanicki, również najnowsza, rzeszowska siedziba firmy wyposażona jest w salon ekspozycyjny. Trzech handlowców obsługuje teren województwa podkarpackiego. Jak w całej sieci firmy DAF również w nowym obiekcie w Rzeszowie klient może nabyć każdy pojazd z bogatej gamy modelowej, oferowanej przez firmę DAF, począwszy od dystrybucyjnych LF-ów, przez uniwersalne podwozia i ciągniki serii CF aż po okręt flagowy – model XF105.

Uroczystość otwarcia uświetnił występ grupy taneczno akrobatycznej REAN. Zaprezentowano m.in pokaz gimnastyki artystycznej w wykonaniu sześciokrotnej mistrzyni polski Marty Tajduś, oraz elementy sztuki walki Kung Fu Bushu przygotowane przez Mistrza Europy Michała Adamowicza. Prawdziwą furorę wśród zgromadzonych gości wywołał pokaz Electric Body Dance.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!