Paccar Financial w Polsce

20 października 2008, 0:00

Paccar Financial to jedna z największych na świecie firm finansowych zajmujących się branżą transportową. Już od października 2008 najlepsze usługi finansowe Paccar Financial dostępne są także w Polsce poprzez autoryzowaną sieć dealerów firmy DAF.

Paccar Financial jest częścią firmy Paccar Inc. – jednego z największych producentów pojazdów ciężarowych na świecie, do której należy DAF Trucks. Początki działalności Paccar w sektorze produktów finansowych sięgają do wczesnych lat sześćdziesiątych. Dziś w globalnym portfelu zasobów Paccar Financial znajduje się ponad 169 tyś. ciężarówek i przyczep/naczep o całkowitej wartości aktywów ponad 11,1 miliardów dolarów.

Paccar Financial Polska z siedzibą oddziału w Wolicy, k/Warszawy oferuje swoim klientom szeroki pakiet różnorodnych usług, z których każda została skrojona na miarę tylko i wyłącznie branży transportowej. Poza różnymi opcjami leasingu z lub bez wartości rezydualnej, w ofercie dostępne są między innymi usługi związane z podatkami drogowymi, ubezpieczeniami, kontraktami serwisowymi, itp.

W poszczególnych placówkach reprezentujących Paccar Financial Polska wszyscy lokalni pracownicy posiadają najświeższą wiedzę na temat regionalnego prawa i przepisów finansowych obowiązujących w danym kraju. Decyzje podejmowane są w skali lokalnej, dzięki czemu każdemu klientowi poświęcona zostaje należna uwaga, a rozwiązania są odpowiednio dopasowane. Paccar Financial oferuje korzyści na dwa sposoby. Z jednej strony, klient jest obsługiwany lokalnie przez pracowników, a z drugiej korzysta z globalnej sieci, która oferuje paneuropejskie rozwiązania gwarantowane dzięki wysokiej ocenie finansowej Paccar (rating AA).

Firma Paccar Financial rozpoczęła działalność w Europie w 2001 roku. Do dziś jej zasoby sięgnęły ponad 42 tyś. ciężarówek i przyczep/naczep przy wzroście ok. 20% w ciągu ostatnich 18 miesięcy. Na terenie Europy Paccar Financial oferuje detaliczne usługi finansowe w Wielkiej Brytanii, Holandii, Belgii, Niemczech, Francji, Hiszpanii i we Włoszech, i obecnie także w Polsce. Podobnie jak na pozostałych rynkach europejskich, w Polsce Paccar Financial prowadzi działalność za pośrednictwem sieci dealerów DAF. Dzięki temu aż w trzynastu punktach w całej Polsce można skorzystać z finansowania i usług ubezpieczeniowych już w momencie dokonywania zamówienia na pojazd – to zalety kompleksowej obsługi „z jednej ręki” zgodnie z formułą one-stop shopping.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!