Myjnie w ofercie WSOP

2 listopada 2008, 0:00

 Firma WSOP wprowadziła do sprzedaży profesjonalne urządzenia do mycia samochodów ciężarowych. W ofercie znajdują się zarówno najbardziej popularne modele myjni, takie jak: bezdotykowe myjnie samoobsługowe, automatyczne myjnie portalowe, myjnie tunelowe (potokowe), ale także myjnie do samochodów ciężarowych i autobusów oraz wyposażenie ręcznych salonów mycia i autokosmetyki.

Liczba firm oferujących usługi mycia pojazdów w Polsce jest jeszcze wciąż niewystarczająca i nie nadąża za szybko rosnącą liczbą pojazdów poruszających się po drogach.Dysproporcja ta dotyczy szczególnie średnich i małych miast. 

W obecnym czasie rynek usług mycia pojazdów podbijają myjnie bezdotykowe. Dzieje się tak dzięki rosnącemu wśród kierowców popytowi na samodzielne i tańsze mycie, a także niższe koszty inwestycji. Dla porównania – za sumę około 500 tysięcy złotych stanowiącą koszt uruchomienia myjni szczotkowej (wliczając zakup urządzenia i budynek z przyłączami) można wybudować czterostanowiskową myjnię bezdotykową.
Przy założeniu dużego ruchu klientów porównanie wypada zdecydowanie na korzyść myjni bezdotykowych. Co prawda, cena mycia jest w tym przypadku niższa, a koszty jednostkowe wyższe, ale i tak potencjalne zyski z funkcjonowania takiej myjni mogą być nawet dwukrotnie wyższe. 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!