Wyróżnienie dla Logistics Service

23 listopada 2008, 0:00

12 listopada 2008 roku na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia nagród w konkursie Polska Nagroda Jakości. Firma Logistics Service S.A. otrzymała wyróżnienie w kategorii „organizacji produkcyjnych i usługowych”

To już XIV edycja konkursu nagradzającego przedsiębiorstwa, które w okresie ostatnich lat poprzez wdrożenie TQM (Zarządzanie przez Jakość) doprowadziły do wzrostu satysfakcji klientów, pracowników oraz osób związanych z tymi przedsiębiorstwami oraz osiągnęły znaczącą poprawę: jakości pracy, procesów, wyrobów, usług, ochrony środowiska, bezpieczeństwa i higieny pracy, satysfakcji władz i społeczeństwa lokalnego.

Uroczystość uświetnili swoją obecnością znamienici goście. Wiceminister gospodarki Grażyna Henclewska pogratulowała nagrodzonym firmom wdrożenia i utrzymania najwyższych światowych standardów przy produkcji, w usługach i zarządzaniu. Podkreśliła, że na przykładzie wyróżnionych firm widać, że nasza gospodarka w coraz większym stopniu opiera się na wiedzy, a nie taniej sile roboczej, czy niskich kosztach pracy. Natomiast Andrzej Arendarski, prezes Krajowej Izby Gospodarczej i przewodniczący Komitetu PNJ, przekonywał, że polskie przedsiębiorstwa powinny budować swoją przewagę konkurencyjną na wysokiej jakości.

W tegorocznej edycji Polskiej Nagrody Jakości firma Logistics Service S.A. otrzymała wyróżnienie w kategorii „organizacji produkcyjnych i usługowych”. Nagrodę odebrał w imieniu firmy Krzysztof Ksit – Dyrektor Operacyjny Pionu TSL. Jest to kolejna nagroda przyznana Logistics Service S.A. i jednocześnie doskonała promocja firmy o zasięgu ogólnopolskim. Zarząd deklaruje, że ambicją firmy jest zdobycie Europejskiej Nagrody Jakości, gdyż od wielu lat prowadzi ona swoją działalność również poza granicami Polski, kooperując m.in. z wieloma europejskimi producentami części samochodowych. 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!