TNT Express operatorem roku

11 grudnia 2008, 0:00

Już po raz trzeci firma kurierska TNT Express Poland zdobyła najwyższe wyróżnienie branży transportowej: złote godło programu „Operator Logistyczny Roku”. Firma uzyskała najwyższą pozycję w kategoriach: standardu obsługi i zakresu świadczonych usług. Jako najlepszy w branży oceniono jej serwis kurierski: zarówno krajowy, jak miejski i międzynarodowy.

Oferta firmy należy do najsilniej sprofilowanych na rynku usług kurierskich, dzięki czemu w wymienionych dziedzinach nie znajduje równych pod względem penetracji rynku. TNT jest liderem w zakresie usług kurierskich dla dużych i średnich przedsiębiorstw produkcyjnych, gdyż tej grupie jest w stanie zaoferować atrakcyjne pod względem jakości wyspecjalizowane pakiety usług. O sukcesie strategii świadczą wyniki finansowe: TNT należy do najbardziej efektywnych ekonomicznie firm w całej branży logistycznej.

Program Operator Logistyczny Roku organizowany jest od 2002 roku przez instytucję badawczą Data Group Consulting oraz dwumiesięcznik branżowy „Eurologistics”. Celem programu jest wskazanie najlepszych praktyk w logistyce, zdefiniowanie przyczyn powodzenia w walce konkurencyjnej oraz wyróżnienie najlepszych operatorów usług logistycznych. Zwycięzca wyłaniany jest w drodze badań opinii reprezentatywnej grupy klientów firm transportowych, logistycznych i spedycyjnych.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

83.5.162.*, 13 grudnia 2008, 0:00 0 0

a ja slyszałem, że Logistics Service jest najlepszy

Odpowiedz