Mobil Delvac wprowadza nowe oleje silnikowe do samochodów dostawczych

6 kwietnia 2017, 11:22

Oleje silnikowe ExxonMobil debiutują na rynku europejskim. Jest to pierwsza linia produktów przeznaczona do samochodów dostawczych.

ExxonMobil wprowadził do sprzedaży oleje silnikowe Mobil Delvac do pojazdów dostawczych. Nowa linia produktów jest pierwszą w historii rynku europejskiego ofertą olejów silnikowych opracowanych specjalnie z myślą o autach dostawczych. Ofertę tworzą w pełni syntetyczny olej Mobil Delvac City Logistics 5W-30 (P, V, F, M) oraz semisyntetyczny Mobil Delvac Light Commercial Vehicle E 10W-40, które posiadają aprobaty wiodących producentów aut dostawczych, w tym Peugeot, Citroen, Iveco, Volkswagen, Ford i Mercedes-Benz.

Formulacja w pełni syntetycznych olejów Mobil Delvac City Logistics 5W-30 ma zapewniać optymalną pracę w wymagających warunkach jazdy miejskiej. Nowe produkty mają zapewnić skuteczną ochronę silnika, jego długi okres eksploatacji oraz pomóc w ograniczeniu zużycia paliwa.

Drugim olejem, który właśnie trafił do sprzedaży jest semisyntetyczny Mobil Delvac Light Commercial Vehicle E 10W-40. Zapewnia on ochronę silnika i pomaga wydłużyć okres eksploatacji starszych pojazdów dostawczych.

Więcej o nowych produktach można uzyskać na stronie internetowej www.mobil.pl oraz na stoisku ExxonMobil podczas Poznań Motor Show 2017 (6-9 kwietnia 2017) w pawilonie 4.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!