Szkolenie Eaton z BSL Truck

22 grudnia 2008, 0:00

W ubiegłym miesiącu klienci firmy BSL Truck wzięli udział w szkoleniu technicznym, na temat budowy i naprawy skrzyń biegów Eaton. Po ukończeniu kursu wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty potwierdzające znajomość budowy oraz uprawnienia do napraw: skrzyń 9- i 16- biegowych oraz skrzyń Twin Splitter (dwunastobiegowych przekładni z konstrukcją, wykorzystującą dwa wałki pośrednie).

Szkolenie odbyło się na terenie fabryki Eaton w Tczewie, w hali do regeneracji skrzyń biegów. Dla potrzeb szkolenia specjalnie sprowadzono „treningowe” skrzynie, które umożliwiły na bardzo szczegółowe zapoznanie się z ich budową.

Przez dwa dni najlepsi fachowcy Eaton dzielili się swoją wiedzą techniczną i udzielali wskazówek dotyczących skrzyń biegów. Szczególną uwagę zwrócono na dobór specjalistycznego oprzyrządowania, które w znacznym stopniu ułatwia diagnostykę skrzyni biegów.

Dziękujemy naszym klientom za liczny i aktywny udział w naszym przedsięwzięciu i zapraszamy na dalsze szkolenia techniczne i produktowe. O terminach wszelkich szkoleń organizowanych przez BSL Truck będziemy informować na bieżąco.” – mówią przedstawiciele firmy.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

83.24.237.*, 22 grudnia 2008, 0:00 0 0

SZKODA ŻE NIE WIEDZIELIŚMY PRZED SZKOLENIEM - TEŻ CHĘTNIE WZIĄŁBYM W TAKIM UDZIAŁ

Odpowiedz