Ferdinand Bilstein przejmuje firmę KM

20 kwietnia 2017, 16:14

Ferdinand Bilstein GmbH + Co. KG w 100 procentach przejmie firmę KM AUTO TECHNIK Kary + Mangler GmbH. Południowoniemieckie przedsiębiorstwo specjalizuje się w dziedzinie sprzęgieł.

Kierownictwo w firmie KM z Durmersheim przejmą Karsten Schüßler-Bilstein i Jan Siekermann, Dyrektorzy Zarządzający znanego dostawcy części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych. Tym samym dojdzie do oficjalnego włączenia firmy KM do bilstein group – organizacji łączącej różne marki i należącej do Ferdinand Bilstein GmbH + Co. KG. W ramach bilstein group dotychczas były skupione takie marki jak febi, SWAG oraz Blue Print. Integracja firmy KM zostanie ukończona prawdopodobnie w ciągu roku 2018.

– KM to ugruntowana i odnosząca sukcesy marka w zakresie układów sprzęgła. Dzięki integracji z bilstein group będziemy mogli zaoferować naszym klientom jeszcze większy asortyment części zamiennych. Dystrybutorzy firmy KM zyskają w przyszłości dzięki naszym dodatkowym usługom, naszej obecności na całym świecie i naszym wydajnym procesom logistycznym. – mówią Karsten Schüßler-Bilstein i Jan Siekermann.

O kolejnych krokach związanych z integracją firmy KM grupa bilstein będzie informować na bieżąco.

Na niezależnym rynku części zamiennych firma KM AUTO TECHNIK Kary + Mangler GmbH działa od 25 lat. Aktualnie jej asortyment obejmuje ponad 1500 pozycji elementów układu sprzęgła. Przedsiębiorstwo z Durmersheim oferuje rozwiązania do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych wszystkich europejskich marek. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.kmgermany.de

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!