Kolejne MAN Truck & Bus Center w Finlandii

8 lutego 2009, 0:00

Firma Konekesko Oy, oficjalny importer MAN w Finlandii, otworzył w dniu 23 stycznia br. drugie w Finlandii Truck & Bus Center. Nowy obiekt powstał w miejscowości Pirkkala, Tampere.Powierzchnia obiektu obejmuje 2500 m². Mieszczą się tam zarówno nowoczesna stacja serwisowa dla pojazdów ciężarowych i autobusów MAN jak i biura dla przedstawicieli handlowych. Łącznie w nowym oddziale pracować będzie 13 osób.

Otwierając nowe Centrum MAN firma Konekesko Oy umocniła swoja pozycję w zakresie sprzedaży I serwisu na fińskim rynku, szczególnie w regionie Tampere. Jest to jeden z największych ośrodków przemysłowych w kraju. W strukturach MAN Finlandia wchodzi w skład Regionu Sprzedaży Wschód, do którego należą również: Polska, Czechy, Słowacja, kraje Bałtyckie, Rumunia, Bułgaria oraz Mołdawia.

Firma Konekesko Oy rozpoczęła sprzedaż pojazdów ciężarowych MAN w Finlandii w roku 1994, osiągając na rynku fińskim stabilną pozycję. Udział rynkowy MAN za rok 2008 wyniósł 8.1 %W uroczystym otwarciu Truck & Bus Center udział wziął kierujący Regionem Sprzedaży Europa Wschód, prezes Jörg Mommertz, przedstawiciele koncernu MAN, przedstawiciele władz lokalnych, prasa oraz klienci.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!