Data System przedsiębiorstwem Fair Play

15 lutego 2009, 0:00

Firma Data System – producent systemów informatycznych wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwami, również z branży STL – została ostatnio uhonorowana kilkoma ważnymi wyróżnieniami i prestiżowymi tytułami. Otrzymała wyróżnienie w konkursie „Produkt innowacyjny dla logistyki” oraz certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play”.

Podczas ostatniej Gali Logistyki, która odbyła się Warszawie rozstrzygnięto już trzecią edycję konkursu „Produkt Innowacyjny dla Logistyki” zorganizowanego przez Wydawnictwo Eurologistics. Wśród nagrodzonych rozwiązań znalazła się usługa DS Tacho, oferowana właśnie przez tę firmę. System ten został zgłoszony w kategorii „Zarządzanie flotą dla firmy”. W imieniu Data System nagrodę odebrał Tomasz Waligóra.

Natomiast w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, podczas Wielkiej Gali „Przedsiębiorstwo Fair Play”, odbyło się oficjalne ogłoszenie wyników całorocznej weryfikacji wszystkich firm zgłoszonych do uzyskania tytułu i certyfikatu „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2008. Celem programu jest promowanie i nagradzanie firm kierujących się na co dzień w swojej działalności szeroko pojętymi zasadami etyki. Do tegorocznej edycji programu zgłoszonych zostało ok. 800 firm z całej Polski.

Firma Data System znalazła się w gronie „Przedsiębiorstw Fair Play” przechodząc pozytywnie dwustopniową weryfikację i spełniając wymagania regulaminowe.

– Tytuł „Przedsiębiorstwo Fair Play”, oprócz wyróżnienia dla naszej firmy, jest zobowiązaniem do stosowania zasad fair play również w przyszłości – mówi Paweł Fryczyński, właściciel firmy, który w imieniu firmy odebrał certyfikat.

Certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play” przyznaje kapituła programu Promocji Kultury Przedsiębiorczości wraz z Krajową Izbą Gospodarczą oraz „Instytutem Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym”. 

 
Na fot.: Paweł Fryczyński (pierwszy z prawej), właściciel firmy Data System odbiera certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2008. 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!