IV Seminarium branży TSL- kolejna edycja konferencji z cyklu „Dni Transportu” Politechniki Krakowskiej

1 marca 2009, 0:00

Na potwierdzenie tego, że nowoczesne rozwiązania w branży TSL cieszą się coraz większym zainteresowaniem nie tylko wśród specjalistów- logistyków, ale również stają się coraz częściej poruszanym tematem w środowiskach uniwersyteckich, Koło Naukowe Logistyki TILOG Politechniki Krakowskiej zdecydowało się zorganizować IV Seminarium branży TSL- jako kolejną edycję konferencji z cyklu „Dni Transportu”.

Na tegoroczne spotkanie, które odbędzie się w dniach 26-27 marca 2009 roku zapraszamy już tradycyjnie do Pawilonu Wystawowo-Konferencyjnym „Kotłownia” na terenie kampusu Politechniki Krakowskiej przy ulicy Warszawskiej 24.

Wszystkich zainteresowanych rozwojem branży logistycznej i znaczeniem samej logistyki w zarządzaniu firmami zapraszamy na nasze dwudniowe forum zorganizowane po to, aby przybliżyć uczestnikom tematykę najnowszych rozwiązań w branży TSL. Pomysł opiera się na doświadczeniach z lat poprzednich oraz bazuje na zaproszeniu pracowników firm transportowych, spedycyjnych oraz przedsiębiorstw, dla których logistyka ma istotne znaczenie w działaniu firmy.

Wybierającym się na to spotkanie gwarantujemy poszerzenie „logistycznych” horyzontów myślowych- a to dzięki możliwości skonfrontowania swojej wiedzy z praktyką pracowników branży – przy których współpracy zostaną zorganizowane warsztaty tematyczne. Referenci, którzy potwierdzili swoją obecność, to cenione w branży firmy takie jak: DB Schenker, Mars Polska, Coca-Cola HBC Polska, BCS Polska, LCS Logistics, Danone. To właśnie ich przedstawiciele poprowadzą dla nas te zajęcia, dając szansę bliższego poznania świata logistyki. Sponsorem głównym seminarium będzie firma DB Schenker. Patronat merytoryczny nad tym wydarzeniem objęła firma Mars Polska.

Niezwykle ważnymi gośćmi będą ponadto przedstawiciele środowiska uniwersyteckiego, którzy- posiadając szeroki zakres wiedzy na temat funkcjonowania, działalności i problemów firm branży TSL- lepiej niż ktokolwiek inny są w stanie przełożyć te wszystkie mądrości na nasz studencki język.

Podczas Dni Transortu 2009 członkowie Koła TILOG zamierzają ugościć około 80 uczestników z ośrodków akademickich z calego kraju; którzy – wzorem lat ubiegłych – zwolnieni zostaną z opłaty konferencyjnej i ponoszenie kosztów pobytu w Krakowie.

Głównym celem twórców Dni Transportu jest bowiem wymiana wiedzy i doświadczeń zarówno firmami branży TSL, jak i z ze studentami z innych uczelni na terenie całego kraju, co z całą pewnością służy współpracy akademickich kół logistycznych. Niemniej jednak chętnie przywitamy w naszych skromnych uczelnianych progach amatorów i sympatyków tej wciąż rozwijajacej się dziedziny.

Więcej informacji na temat Koła Logistyki TILOG znajdziecie Państwo na stronie: www.tilog.pk.edu.pl , natomiast szczegóły co do samego Seminarium- na stronie internetowej „Dni Transportu” www.dnitransportu.pl. Jak na razie, zapraszamy wirtualnie, ale czekamy na Was 26 i 27 marca- już całkiem powaznie i z niecierpliwością.

W imieniu organizatorów i członków TILOG,
Anna Farian

Koło Naukowe Logistyki TILOG

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!