Karta euroShell akceptowana na stacjach paliw Shell w Rosji i na Ukrainie

2 marca 2009, 0:00

41 stacji Shell na Ukrainie wprowadziło akceptację kart euroShell z dniem 21 stycznia 2009 roku. Stacje te zostały wyselekcjonowane z sieci ponad 130 stacji tej marki na Ukrainie, jako stacje najlepiej przygotowane do obsługi transportu ciężkiego. Większość z nich posiada dystrybutory do szybkiego tankowania oraz parking dla samochodów ciężarowych. Wszystkie stacje położone są przy głównych drogach krajowych. Kierowcy z łatwością je rozpoznają, ponieważ na tablicach informacyjnych znajdujących się obok stacji umieszczono znaki informujące o akceptacji kart euroShell.

10 stacji Shell w Rosji rozpoczęło akceptację kart euroShell 1 marca 2009 roku. Stacje te są zlokalizowane w centralnej Rosji, przy głównych międzynarodowych trasach prowadzących z państw Unii Europejskiej do Moskwy. Wszystkie stacje są przystosowane do potrzeb samochodów ciężarowych. Większość z nich wyposażona jest w dystrybutory do szybkiego tankowania oraz parkingi.

Do tej pory karty euroShell w Rosji i na Ukrainie akceptowane były jedynie na stacjach partnerskich. Wprowadzenie akceptacji na stacjach własnych Shell jest znacznym udogodnieniem dla klientów. Dzięki tej zmianie klienci podróżujący do krajów Europy wschodniej będą mogli bezgotówkowo tankować wysokiej jakości paliwa Shell.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!