W drogę z Teleroute GO

2 marca 2009, 0:00

Teleroute udostępnia Teleroute GO, nowatorskie rozwiązanie internetowe do zarządzania ładunkami, stworzone specjalnie dla jednoosobowych firm i małych przewoźników. Jest to prosty w obsłudze i elastyczny system stworzony na potrzeby jednoosobowych firm transportowych i niedużych przewoźników, umożliwiający zapełnienie ciężarówek kilkoma kliknięciami myszki, niezależnie od miejsca i pory dnia. Teleroute GO pomaga pozyskać wartościowe zamówienia transportowe i unikać pustych przejazdów. Tym samym zwiększa efektywność przedsiębiorstw, co jest szczególnie ważne zwłaszcza w kontekście obecnych trudności gospodarczych.

Teleroute GO to nowy system zarządzania transportem, wyróżniający się prostym w obsłudze interfejsem. Funkcjonuje jako platforma internetowa, dająca użytkownikom dostęp do ponad 100 tys. ofert transportowych dziennie. Teleroute GO gwarantuje wysoki zwrot z inwestycji, ponieważ użytkownicy mają darmowy, nieograniczony dostęp do wszystkich ofert w systemie. Zapłacić muszą wyłącznie za te, którymi są rzeczywiście zainteresowani. System zapewnia niezawodne i bezpieczne środowisko do zawierania transakcji, w którym znaleźć można oferty zamieszczane przez certyfikowane firmy transportowe. Oferuje także uproszczoną procedurę rejestracyjną i dogodne płatności online: użytkownicy mają do wyboru model oparty na przedpłacie (Teleroute GO Flex) lub pakiet abonamentowy (Teleroute GO Comfort).

Obecny kryzys dotyka boleśnie całą branżę transportową, ale jego konsekwencje są proporcjonalnie bardziej dotkliwe dla mniejszych przewoźników niż dużych dostawców usług logistycznych. Niektórzy z nich muszą zmierzyć się z renegocjacją lub nawet utratą umów długoterminowych, co oznacza spadek zysków, podczas gdy koszty pozostają niezmienne: umowy leasingowe, serwis, paliwo, ubezpieczenia, podatki itd.” — powiedział Mariusz Odkała, Dyrektor generalny Teleroute w Europie Śrdokowej i Wschodniej. „W odpowiedzi na te problemy, a także zgodnie z naszą tradycją, w myśl której chcemy spełniać potrzeby wszystkich osób zajmujących się zawodowo transportem, wprowadzamy do oferty Teleroute GO. Jest to proste i elastyczne rozwiązanie zaprojektowane specjalnie dla jednoosobowych firm transportowych i małych przewoźników, pozwalające im odszukać odpowiednie zamówienia i wiarygodnych partnerów biznesowych bez ponoszenia znaczących kosztów”.

Teleroute GO oferuje nie tylko prosty mechanizm wyszukiwania zamówień transportowych, ale także potężne mechanizmy ułatwiające pracę na każdym etapie. Specjalna funkcja Search Agent błyskawicznie informuje użytkownika, nawet gdy jest on z dala od biurka, o nowych ofertach ładunków spełniających podane kryteria. Powiadomienia mogą być wyświetlane za pomocą alertu pojawiającego się na ekranie komputera a także być przesyłane SMSem lub faksem. Z kolei funkcja Automatycznego zamieszczania pojazdów przekształca kryteria wyszukiwania w opis dostępnego pojazdów. Dzięki temu użytkownicy mogą poinformować zamiewszczających wolne ładunki o dostępnej ciężarówce. I wreszcie, bramka SMS pozwala użytkownikom przesłać szczegółowe informacje do kierowców przy pomocy jednego kliknięcia.

Teleroute GO oferuje także następujące usługi, tworzące łącznie potężny system do kompleksowego zarządzania transportem:
Planner tras, czyli profesjonalny system kartograficzny obliczający czas przejazdu i odległości między dowolnymi punktami w Europie

Katalog firm, katalog biznesowy udostępniający profile firm transportowych z całej Europy, łącznie ze wszystkimi danymi niezbędnymi do wyboru partnerów biznesowych do współpracy. Jednocześnie jest to miejsce, w którym firmy transportowe mogą za darmo zaprezentować informacje o sobie

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!