Muskularny tuning EnaTruck na Master Truck Show

20 czerwca 2017, 15:48

W toku 13. edycji zlotu Master Truck Show, firma EnaTruck zamierza pokazać najnowsze trendy w tzw. tuningu muskularnym pojazdów ciężarowych i dostawczych. W ten nurt doskonale wpisują się ramy ze stali nierdzewnej.

Jednym z producentów takiego orurowania jest Metec. Właśnie jego produkty ma zamiar zaprezentować na swoim stoisku – tradycyjnie już znajdującym się przy myśliwcu – EnaTruck. Będzie tam można zobaczyć pokazowe Volvo FH4 oraz VW Crafter. Obydwa auta będą wyposażone w lśniące rury z „nierdzewki”, zwanej też w niektórych regionach Polski „kwasiakiem”.

Specjalna przyczepa wystawowa, zaparkowana również obok myśliwca, będzie wypchana po brzegi przykładami orurowania różnego rodzaju i przeznaczenia.

Z okazji Master Truck 2017, który odbędzie się w tym roku w dniach 21-3 lipca, firmy EnaTruck i Metec przygotowały specjalne ceny na rury dachowe Hydra z obrysówkami LED. Akcesoria pasują do najnowszych kabin Scania S i R (2016) oraz Volvo FH4 XL Globetrotter, a także DAF XF 106 Superspace.

Jak obiecuje Marek Ossowski, dyrektor EnaTruck – zaprezentujemy również szeroką gamę wyposażenia wewnętrznego (klimatyzacje, lodówki, kawiarki), jak i zewnętrznego (oświetlenie dodatkowe, kołpaki, zabezpieczenia zbiorników paliwa, listwy ozdobne, itp.) do ciężarówek i pojazdów dostawczych, w tym kilka premier!

– Nie zabraknie też promocji związanych ze zlotem,więc zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebook – dodaje Ossowski.

Impreza tradycyjnie odbędzie się na lotnisku w miejscowości Polska Nowa Wieś, 10 km na zachód od Opola.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!