CoopersFiaam: Nowy gracz na rynku filtrów

1 kwietnia 2009, 0:00

Firma Sogefi Filter Division, połączyła dwie ze swoich marek, aby stworzyć wyjątkową kombinację: markę CoopersFiaam. Od 1 stycznia 2009 roku, fuzja tradycyjnej brytyjskiej marki Coopers z włoską marką Fiaam umożliwiła połączenie wszystkich zalet tych dwóch dostawców, oferując jeszcze szerszy asortyment produktów, nowy wizerunek, jednocześnie mocniej koncentrując się na potrzebach klientów.

Po połączeniu, CoopersFiaam oferuje to co najlepsze z obydwu marek. Najbardziej oczywistą korzyścią dla klienta jest jeszcze szerszy asortyment produktów, zapewniający zdecydowanie większe pokrycie zapotrzebowania rynku. Podobnie jak wcześniej Coopers i Fiaam, marka CoopersFiaam w szerokim zakresie pokrywa zapotrzebowanie zarówno europejskiego rynku samochodów osobowych jak i ciężarowych i dostawczych. Nowy wizerunek marki, zachowując tę samą kolorystykę, to również stała poprawa jakości opakowań oraz materiałów marketingowych.

Fiaam jest marką pochodzącą z Włoch, znaną nie tylko w Europie ale i na całym Świecie. Do szerokiego asortymentu rozwiązań w dziedzinie filtracji należy szeroka gama referencji do zastosowań w samochodach ciężarowych, jak i filtrów oleju, powietrza, paliwa i kabinowych do niemalże każdego samochodu osobowego.

Coopers jest brytyjską marką, która oferuje filtry jakości OE produkowane w Wielkiej Brytanii, do samochodów osobowych i ciężarowych.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

77.114.107.*, 6 kwietnia 2009, 0:00 0 0

Gdzie można kupić te filterki???

Odpowiedz

77.112.127.*, 7 kwietnia 2009, 0:00 0 0

Można je dostać u dotychczasowych dystrybutorów Coopersa i Fiaama.

Odpowiedz