Kögel restrukturyzuje dystrybucję na Bałkanach

29 czerwca 2017, 13:14

Na początku roku Kögel zrestrukturyzował swoją dystrybucję na Bałkanach. Nowym importerem na obszar Serbii i Czarnogóry została spółka SDT Group d.o.o. Dzięki temu lokalni spedytorzy mają swobodny dostęp do oferty Kögel.

Zarówno oni, jak i spedytorzy przejeżdżający tranzytem mogą korzystać z profesjonalnej bazy warsztatowej SDT Group wraz z zapasem wszystkich oryginalnych części zamiennych Kögel. Nowym kierownikiem sprzedaży Kögel w Europie Południowo-Wschodniej, a więc Słowenii, Bośni i Hercegowinie, Czarnogórze, Macedonii, Albanii, Grecji, Bułgarii, Mołdawii i na Węgrzech został Aleksandar Djuricic.

SDT Group

Spółka SDT Group powstała w 2010 r. w Serbii i Czarnogórze. Ma ugruntowaną pozycję lidera w sprzedaży pojazdów ciężarowych i części zamiennych do nich, jak również w serwisowaniu i naprawie pojazdów użytkowych. Spółka SDT Group w przyszłości zajmować się będzie nie tylko sprzedażą nowych pojazdów Kögel, lecz także dostarczaniem części zamiennych i serwisem. Bezsprzecznym udogodnieniem dla klientów Kögel jest centrum serwisowe liczące ponad 2000 m2, zlokalizowane przy węźle autostradowym Novi Sad, Belgrad, Zagreb i Zachodnia Serbia.

Nowy kierownik sprzedaży na Europę Zachodnią: Aleksandar Djuricic

Od stycznia 2017 roku Aleksandar Djuricic odpowiada za sprzedaż w Słowenii, Bośni i Hercegowinie, Serbii, Czarnogórze, Macedonii, Albanii, Grecji, Bułgarii, Mołdawii i na Węgrzech.

– Cieszę się, że Kögel obdarzył mnie takim zaufaniem. Moim nadrzędnym celem jest oczywiście jeszcze mocniejsze ugruntowanie pozycji Kögel w Europie Południowo-Wschodniej – mówi Aleksandar Djuricic, kierownik sprzedaży Kögel na Europę Południowo-Wschodnią.

– Jako pośredniczące ogniwo między Kögel, sprzedawcami i klientami zwracam szczególną uwagę na uwzględnienie specjalnych wymogów każdego rynku. – dodaje.

– SDT Group jako prężnie rozwijająca się spółka w Serbii i Czarnogórze będzie partnerem, który z pewnością idealnie sprosta naszym ambitnym planom rozwoju – twierdzi Massimo Dodoni, dyrektor zarządzający w Kögel.

– Aleksander Djuricic przez ostatnie dwa lata optymalnie rozpoznał rynek w Serbii i Czarnogórze. Tym bardziej cieszę się, że w przyszłości będzie nadal reprezentował markę Kögel na Bałkanach. Jego wiedza o produktach Kögel, a także wysokie kompetencje w sprzedaży, jak również znajomość klimatu biznesowego w Europie Południowo-Wschodniej z pewnością przyczynią się do dalszego wzrostu znaczenia marki Kögel – dodaje.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!