IC Technika Truck

9 kwietnia 2009, 0:00

Inter Cars S.A. proponuje swoim klientom dostęp do internetowej encyklopedii wiedzy – IC Technika Truck. Program zawiera wiele cennych informacji, które mogą przyczynić się do profesjonalnej oraz szybszej obsługi klienta na przykład poprzez wyliczenie kosztów i czasu naprawy.

IC Technika Truck zawiera dane techniczne wszystkich pojazdów ciężarowych, zakresy przeglądów technicznych i przebiegi pomiędzy nimi. W jasny i przejrzysty sposób przedstawiono rysunki i diagramy najważniejszych układów samochodowych, które znacznie upraszczają diagnozę układów elektrycznych oraz ich podzespołów.

Opisany system konserwacji, informuje jak często i co powinniśmy sprawdzać lub wymieniać dla prawidłowego funkcjonowania auta. Program jest łatwy i intuicyjny w obsłudze, przez co przyjazny także dla nowych użytkowników.

Przed decyzją o zakupie licencji rocznej, klient może przetestować miesięczną wersję demo. Warunkiem jest wysłanie e-maila na adres: Sylwia.Szafranska@intercars.com.pl z nazwą firmy oraz numerem klienta w IC. Klient otrzymuje link do strony logowania (program działa on-line), login i hasło i od tego momentu, przez miesiąc może korzystać z programu

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!