Nowe opony Continental i kierowcy

23 kwietnia 2009, 0:00

Kwiecień to w firmie Continental kluczowy moment. Po wielu miesiącach prac laboratoryjnych, testów, analiz, porównań firma oddaje w ręce Klientów 4 nowe bieżniki – HSL2 / HDL2 / HSR2 / HDR2.

My wiemy, że nasze nowe produkty są wyśmienite i spełniają najbardziej wyśrubowane oczekiwania. W tych trudnych czasach, gdy każda złotówka jest ważna i każdy litr zaoszczędzonego paliwa to wymierne korzyści dla flot oddajemy w ręce naszych Klientów efekt naszych wieloletnich prac badawczo-rozwojowych.” – mówi Marcin Cywiński odpowiedzialny za Marketing i PR w Dziale Opon Użytkowych Continental.

„Zanim jednak Klienci przekonają się do zalet nowych produktów, chcemy pokazać jak przygotowywaliśmy się do premiery nowych opon długodystansowych i regionalnych. Od przeszło roku testowaliśmy w całej Europie, w tym również w Polsce nasze nowe ogumienie”. – dodaje.

Przez najbliższe dni zostaną zaprezentowane zostaną 3 odsłony przygotowań i testów do premiery. Kolejne części Galerii ukażą się na stronie internetowej opon ciężarowych Continental . Druga w dn. 24.04, trzecia 29.04. Pierwsza część galerii jest już dostępna. Zapraszamy!

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!