Tankpool24 stawia na siłowniki wspomagania sprzęgła MEYLE-ORIGINAL

2 sierpnia 2017, 9:49

Producent części zamiennych z Hamburga MEYLE dostarcza siłowniki wspomagania sprzęgła w jakości MEYLE-ORIGINAL dla wyścigowych ciężarówek zespołu „tankpool24” Racing Team

Siłownik wspomagania sprzęgła, ze względu na częstą zmianę biegów podczas wyścigu, narażony jest na szczególnie wysokie obciążenia. W świecie sportów motorowych nawet tak niewielkie podzespoły odpowiadają za sukces podczas wyścigu.

Zespół „tankpool24” Racing Team już drugi rok z rzędu stawia na współpracę z MEYLE-ORIGINAL w toku Truck Racing Championship – europejskiej serii wyścigów samochodów użytkowych. W tym sezonie zespół dodatkowo do tarcz i okładzin hamulcowych, łożysk silnika i czujników obrotów, na pokładzie wyścigówki ma także siłowniki sprzęgła tej samej firmy.

Podczas wyścigu nawet najmniejsza część ma ważny wpływ na to, że pojazd bezpiecznie i szybko dojedzie do celu. Jeśli wystąpi awaria, to może to mieć fatalne skutki dla dalszego przebiegu wyścigu, a nawet całego sezonu. Z powodu bardzo częstej zmiany biegów w toku wyścigu, siłownik sprzęgła w pojazdach wyścigowych jest poddany szczególnie wysokim obciążeniom i wymogom.

Zespół „tankpool24” Racing Team w tym sezonie po raz pierwszy zamontował siłowniki wspomagania sprzęgła MEYLE-ORIGINAL. Stefan Honens, naczelny inżynier zespołu „tankpool 24” Racing Teams, tymi słowami komentuje pogłębienie znajomości z producentem podzespołów:

– Pośród naszych części na czele stoją funkcjonalność, niezawodność i żywotność. Podczas ich zastosowania w wyścigu nie można pozwolić sobie na błędy lub usterki. Dlatego montujemy tak dużo części MEYLE, jak to możliwe. Z tymi podzespołami mamy najlepsze doświadczenia.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!