Highway International produkuje rdzenie na wymiar

28 sierpnia 2017, 9:36

Highway International Sp. z o.o. otwiera w Polsce oddział produkcyjny rdzeni na wymiar dla przemysłowych wymienników ciepła. Dostawa w ciągu dwóch dni od złożenia zamówienia.

Firma Highway International Sp. z o.o. realizuje indywidualne zamówienia na rdzenie o konkretnym wymiarze, przeznaczone dla zastosowań przemysłowych. Usługa ta jest oferowana na rynku polskim od dawna, ale do tej pory czas realizacji zamówienia wynosił 2 dni robocze + czas transportu. W praktyce oznaczało to często ponad tygodniowy przestój maszyny i oczekiwanie na ponowne uruchomienie.

– Dzięki powstaniu w Polsce oddziału produkcyjnego Highway International jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom dostawę rdzeni na wymiar w ekspresowym czasie – komentuje Bogdan Szymanowski Dyrektor Zarządzający Highway International Sp. z o.o.

– Rdzenie w technologii plate&bar, które oferujemy, znane są z wysokiej, sprawdzonej jakości. Dostarczamy je teraz prawie od ręki, w atrakcyjniejszej cenie, bez dodatkowych kosztów transportu wpływających znacząco na ostateczną cenę produktu – kontynuuje Szymanowski.

Highway International, dzięki uruchomieniu w Krakowie nowego oddziału produkcyjnego, oferuje specjalną usługę dla najbardziej wymagających klientów.

W ciągu maksymalnie 2 dni roboczych firma dostarczy zamówione rdzenie o konkretnym wymiarze.

Podstawowe informacje odnośnie wprowadzanych rdzeni na wymiar:

  • Typ konstrukcji rdzenia – Plate&Bar (tzw. wysokociśnieniowe) przeznaczona dla rozwiązań wykorzystywanych do ciężkich warunków pracy, tam gdzie niezbędna jest wysoka wytrzymałość ciśnieniowa.
  • Materiał – Aluminium
  • Fins – falisty (wave), wysokość 11 mm
  • Grubości rdzenia – 44, 61, 94, 111, 138 mm
  • Przeznaczenie – rdzenie chłodnic cieczy i oleju
  • Zastosowanie – maszyny budowlane, rolnicze, kompresory, hydraulika
  • Maksymalne ciśnienie – 20 barów (2 Mpa)

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!