Druga edycja Akademii Logistyka

25 maja 2009, 0:00

Koło Logistyki TILOG Politechniki Krakowskiej poinformowało, że rusza druga edycja projektu Akademia Logistyka. Wszyscy studenci co najmniej trzeciego roku z kierunków transport, logistyka i innych, pokrewnych branży TSL, są zapraszeni do podjęcia walki o wygranie płatnej praktyki w firmie DB Schenker oddział Kraków.

Termin nadsyłania CV (na adres e-mail: a.logistyka@gmail.com) upływa 3 czerwca 2009r. Pierwszy etap kwalifikacji należy do przedstawicieli fundatora praktyk- to oni wybiorą najlepsze zgłoszenia. Drugim etapem, a zarazem finałem projektu, będzie udział wyłonionych spośród zgłoszeń studentów w warsztatach przeprowadzonych przez przedstawiciela firmy DB Schenker (8 czerwca 2009 roku o godzinie 10:00 w Galerii GIL na terenie kampusu Politechniki Krakowskiej przy ul. Warszawskiej 24 w Krakowie).

Zadaniem uczestników będzie rozwiązanie zadania, zbudowanego na warunkach zbliżonych do rzeczywistości biznesowej. Dwie osoby, które zaproponują najlepsze możliwości wyjścia z problemu, otrzymają płatną praktykę w DB Schenker. Więcej informacji na stronie Koła: www.tilog.pk.edu.pl.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!