UTA MultiBox

29 maja 2009, 0:00

Emitent kart paliwowo-serwisowych UTA wprowadza do swojej oferty urządzenie, które umożliwi elektroniczny pobór myta w ramach wielu systemów autostradowych. Oznacza to, że przy pomocy jednego tylko urządzenia – UTA MultiBox – klienci będą mogli nie tylko płacić za autostrady w kilku krajach, ale także otrzymywać bardzo korzystne rabaty. W pierwszej kolejności, tj. już z końcem czerwca 2009, UTA MultiBox zostanie uruchomiony na terenie Francji oraz Hiszpanii. W dalszej kolejności projekt ma objąć również inne kraje, m.in. Portugalię.

Zasada funkcjonowania UTA Multibox jest podobna do UTA Box, urządzenia działającego we Francji w ramach systemu TIS PL, z którego zalet klienci korzystają już od dawna. Opłata za autostrady naliczana jest wówczas automatycznie, bez konieczności zatrzymywania pojazdu, co znacznie przyspiesza przejazd, oszczędza czas oraz ułatwia kontrolę kierowców. Dodatkowo umożliwia także uzyskiwanie rabatów. Teraz, dzięki UTA Multibox, także po autostradach hiszpańskich pojazdy będą mogły poruszać się szybciej i taniej. Jednocześnie rabaty będą nadal dostępne przy płatności bezpośrednio kartą UTA.

Wszyscy, którzy jeszcze w tym roku zdecydują się zamówić UTA MultiBox, będą mogli skorzystać ze specjalnej promocji, która pozwoli zaoszczędzić nawet do 20 euro/urządzenie. Promocja dotyczy zarówno tych, którzy będą wymieniać swój dotychczasowy UTA Box, jak i tych, którzy po raz pierwszy skorzystają z zalet tego systemu.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!