Consafe Logistics i alternatywne formy finansowania inwestycji

8 czerwca 2009, 0:00

Consafe Logistics Polska, europejski dostawca rozwiązań IT oraz rozwiązań mobilnych dla logistyki skierował do swoich obecnych i przyszłych klientów specjalną formę finansowania wdrożeń.

Firma proponuje alternatywne formy rozliczeń finansowych. Pod koniec 2008 roku Consafe Logistics podjął współpracę z firmą leasingową Orix Polska SA i z powodzeniem realizuje umowy z klientami proponując leasing jako rozliczenie inwestycji.

Leasing proponowany klientom i firmom przez Consafe Logistics dotyczy:
– finansowania sprzętu informatycznego (komputery, terminale mobilne, czytniki i drukarki kodów kreskowych),
– finansowanie oprogramowania software,
– pożyczki na rozwiązania informatyczne. Ten produkt został opracowany specjalnie z myślą o finansowaniu oprogramowania kosztów wdrożenia i rozwiązań IT oferowanych przez Consafe Logistics.

Leasing umożliwia firmom natychmiastową realizację inwestycji. Firma Orix maksymalnie ograniczyła procedurę i formalności a przyznanie leasingu, w zależności od kwoty, możliwe jest nawet w ciągu 48 godzin.

„Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy z klientami” – mówi Jarosław Bukowski Sales&Marketing Director w Consafe Logistics – „dlatego proponujemy im wygodną formę spłaty inwestycji poprzez leasing. Oferujemy także alternatywne formy finansowania. Naszą zasadą jest elastyczne podejście do klienta. Oprócz dostarczania własnych rozwiązań, aktywnie współpracujemy z naszymi klientami nad pozyskaniem budżetu na zakup wdrożeń.”

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!