Strefa ciężka na Targach Inter Cars – sprawdź koniecznie!

15 września 2017, 15:30

16. Targi Inter Cars coraz bliżej. Wszystkich klientów z rynku ciężarowego spółka zaprasza do odwiedzenia hali A, w której zlokalizowana będzie strefa ciężarowa. Czekają tam również stoiska Isuzu, Feber i Q-Service Truck.

Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, po raz kolejny na Targach Inter Cars wydzielona zostanie strefa ciężarowa. Specjalne miejsce kierowane przede wszystkim do właścicieli oraz pracowników warsztatów, zajmujących się naprawą pojazdów użytkowych zlokalizowane będzie w hali A.

W strefie ciężarowej klienci znajdą stoiska takich dostawców, jak m.in. Aspöck, CEI, Covind, Dinex, Donaldson, DT Spare Parts, ElringKlinger, JOST, Haldex, Knorr-Bremse, LEMA, Meritor, MS Motorservice Nissens, Pewag, Schaeffler Group (Luk, Ina, Fag, Ruville), Valeo, Vanstar, Wabco, WAŚ i WIX Filters. Ponadto na gości Targów czekać będzie osobna część przygotowana przez Inter Cars z udziałem pracowników działów sprzedaży i zamówień, w tym m.in. osobami odpowiedzialnymi za segment części do autobusów oraz marki dedykowane.

W związku z rozszerzeniem oferty spółki o części do pojazdów rolniczych, zapraszamy też do odwiedzenia ekspozycji poświęconej tej tematyce, gdzie będzie można spotkać się ze specjalistami z tej branży. Ponadto w ramach strefy ciężarowej klienci będą mogli zapoznać się z programami oferowanymi przez Inter Cars, jak HaynesPro WorkshopData Truck, VIN Decoder i PlanBus.

Jednocześnie przez cały weekend w ciężarówce Show Car odbywać się będą szkolenia oraz  prezentacje wiodących dostawców. Nie zabraknie też innych, wyjątkowych atrakcji, przygotowanych specjalnie dla klientów z rynku ciężarowego.

Isuzu

W tym roku na Targach Inter Cars Q-Service Truck Isuzu zaskoczy wystawców premierami dwóch modeli popularnego japońskiego producenta.

W 2017 roku na polskim rynku pojawił się nowy model popularnego Pick-upa D-max, nowy silnik oraz stylizacje. W planie jest również ogólnopolska premiera modelu Isuzu M21 o DMC 3,5 t i innowacyjnym silniku Euro 6, nieużywającym technologii AdBlue. Oba te modele oraz kilka innych ciekawych produktów będzie można zobaczyć podczas 16. Targów Inter Cars na dużym zewnętrznym stoisku. Zaprezentują się tam również firmy, z którymi Q-Service Truck Isuzu współpracuje w kwestii zabudowy produktów – AMP Michał Zubilewicz oraz Project112.

Pierwsza z nich produkuje nadwozia samochodowe, pojazdy specjalistyczne oraz homologowane zabudowy Isuzu. Przedstawiciele firmy udzielą zwiedzającym odpowiedzi na wszystkie pytania oraz podzielą się swoją wiedzą w zakresie zabudowy samochodów. Z kolei firmę Project112 tworzy młody zespół specjalistów od projektowania i budowy pojazdów specjalnych takich, jak wozy strażackie, samochody służb mundurowych oraz samochody serwisowe.

Wszystkich gości Targów Inter Cars serdecznie zapraszamy do odwiedzania stoiska Isuzu podczas 16. Targów Inter Cars oraz na jazdy próbne.

Feber

Feber w ramach swojej ekspozycji podczas 16. Targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów zaprezentuje naczepę NW49KD (9122x2470x2100 mm) w niecodziennej matowej odsłonie.

Naczepa niczym z „innego wymiaru” to najnowszy model 2017, przygotowany na zamówienie klienta. Pojazd posiada stalową ramę z tzw. łabędzią szyją, panel 30 mm i podłogę 7 mm. Naczepa wyposażona jest w zamknięcie typu klapo-drzwi 2/3, 1/3, z otworem zbożowym umieszczonym centralnie. Nie mogło w niej zabraknąć dobrze znanych i sprawdzonych podzespołów takich renomowanych producentów, jak Jost/Mercedes (osie), Bridgestone R168 (opony), Knorr Bremse (układ pneumatyczny), Aspock (układ elektryczny) oraz Hyva (siłownik hydrauliczny). Ponadto pojazd posiada aluminiowe felgi oraz oświetlenie wewnątrz skrzyni, dzięki któremu kierowca może bez problemu kontrolować załadunek i rozładunek niezależnie od pory dnia i nocy.

Oprócz rozwiązań, które firma Feber już stosowała w swoich naczepach, w tym modelu pojawiają się również nowości. Nowa naczepa została doposażona w system Itap (zintegrowany z układem pneumatycznym Knorr Bremse Ilevel), który przy użyciu aplikacji Itap trailer umożliwia kierowcy m.in. opuszczanie/podnoszenie pierwszej osi naczepy oraz dostosowanie wysokości pokładu przy rozładunku rampowym za pomocą smartphona. Dodatkowym elementem układu itap są dwie kamery założone z tyłu pojazdu oraz w skrzyni ładunkowej. Dzięki nim kierowca może kontrolować na wyświetlaczu swojego telefonu, co się dzieje za naczepą oraz w jej wnętrzu. Kolejną nowością zastosowaną w naczepie targowej są nogi podporowe marki Jost z elektrycznym silnikiem, dzięki któremu za pomocą dwóch klawiszy regulujemy poziom ich wysunięcia. Te rozwiązania zdecydowanie poprawiają bezpieczeństwo oraz komfort pracy kierowcy.

Sieć Q-Service Truck

Do odwiedzenia stoiska Q-Service Truck podczas 16. Targów Inter Cars zachęcamy zarówno warsztaty, które już są członkami tej sieci serwisowej, jak i te, które chciałyby do niej dołączyć.

Część poświęcona sieci serwisowej będzie znajdować się w namiocie strefy ciężarowej w hali A, stanowiąc część całego stoiska przygotowanego specjalnie z myślą o klientach z rynku samochodów użytkowych. Dla członków Q-Service Truck będzie to okazja do dyskusji i rozmów na tematy biznesowe. Ponadto w sobotę, o godz. 14:00 w ciężarówce Show Car, stojącej na stoisku Działu Szkoleń (przed wejściem do strefy ciężarowej), odbędzie się dla nich zamknięte spotkanie. Przedstawiciele Inter Cars omówią na nim mechanizmy jesiennej akcji marketingowej.

Z kolei na warsztaty, zainteresowane przystąpieniem do sieci, czekać będą menadżerowie regionalni, którzy opowiedzą o zaletach członkostwa w Q-Service Truck oraz o tym, jakie wymogi formalne trzeba spełnić, by do niej dołączyć.

Do odwiedzenia stoiska zachęcamy również firmy posiadające floty pojazdów. Będą bowiem mogły dowiedzieć się, jakie korzyści niosą ze sobą naprawy realizowane w tak dużej sieci serwisowej.

Stoisko Q-Service Truck znajduje się w sąsiedztwie stoisk dostawców z rynku ciężarowego, dzięki temu wszyscy odwiedzający będą mieli na wyciągnięcie ręki najnowsze informacje, nowinki techniczne oraz przygotowaną przez wystawców ofertę targową.

16. Targi Inter Cars odbędą się w dniach 22-24 września 2017 r. na błoniach PGE Narodowego w Warszawie. Przez 3 dni na odwiedzających czekać będzie ok. 20 000 m2 powierzchni wystawowej i 200 wystawców. Dodatkową atrakcją będzie Inter Cars Motor Show, którego partnerami są Castrol oraz Goodyear. To niezwykłe wydarzenie, w którym weźmie udział ponad 50 zawodników z różnych dyscyplin motorsportu. W sobotę wieczorem natomiast Inter Cars zaprosi swoich gości na koncert Roztańczony PGE Narodowy.

Aktualne informacje na temat wydarzenia można znaleźć na stronie www.targi.intercars.com.pl. By być na bieżąco, warto też pobrać aplikację Inter Cars Expo 2017, dostępną dla telefonów z systemem iOS oraz Android.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

dfghj, 21 września 2017, 15:33 0 0

hmm ...

Odpowiedz

xfcghj, 21 września 2017, 15:33 0 0

Odpowiedz