Diagnostyka osobowo-ciężarowa w testerach Autocom

10 czerwca 2009, 0:00

Testery diagnostyczne Autocom od teraz dostępne są w firmie WSOP jako urządzenia obsługujące zarówno pojazdy osobowe, jak i ciężarowe. Od 2009 roku urządzenia te umożliwiają diagnostykę ciężarową, jednak obecnie możliwy jest zakup diagnoskopu w kompletacji osobowo-ciężarowej w atrakcyjnej cenie. Posiadając jedno urządzenie klient ma możliwość diagnostyki pojazdów osobowych i ciężarowych.

Testery Autocom oferowane do tej pory jako CDP, SDP i ADP 186 można zamówić w kompletacji osobowej, ciężarowej i osobowo-ciężarowej – w zależności od potrzeb użytkownika.

Autocom Trucks obsługuje pojazdy ciężarowe takich marek jak: Scania, MAN, Mercedes-Benz, DAF, Volvo, Renault oraz pojazdów dostawczych: Fiat, Ford, Mercedes-Benz, Renault oraz VW. Urządzenia do obsługi pojazdów ciężarowych obsługują również naczepy (m.in. systemy haldex i wabco).

Diagnoskopy Autocom to urządzenia bezabonamentowe, co oznacza, że nawet nie wykupując na czas kolejnych edycji oprogramowania tester nadal będzie działał. Jednakże użytkownik będzie korzystał jedynie z wykupionej wcześniej bazy danych.

W ofercie WSOP dostępne są testery firm Autocom, Salus/Hanatech, TEXA oraz Opus. Są to urządzenia wielomarkowe, bezabonamentowe do obsługi pojazdów zarówno europejskich, jak i azjatyckich, a także pojazdów ciężarowych i motocykli.

Więcej informacji na temat urządzeń na stronie: www.elektronika.wsop.pl

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!