Promocje z okazji 20-lecia Autodaty w Polsce

10 czerwca 2009, 0:00

W 2009 roku firma Precyzja Service hucznie obchodzi jubileusz 20 lecia przedstawicielstwa brytyjskiego wydawnictwa Autodata w Polsce. Minęło już 20 lat od kiedy produkty Autodata pojawiły się na rynku polskim i na dobre zadomowiły się w polskich warsztatach. W dzisiejszych czasach trudno spotkać mechanika, który nie wiedziałby, co oznacza słowo Autodata potocznie określane jako „ Encyklopedia dla warsztatów”.

Autodata przygotowała na ten jubileuszowy rok liczne promocje i nowości. Pierwszą atrakcją jest wprowadzenie dogodnych form płatności umożliwiających korzystanie z programów Autodata dużym firmom warsztatowym, państwowym przedsiębiorstwom, szkołom oraz prywatnym warsztatom. Od 2008 roku wprowadzono do oferty miesięczne formy płatności za roczną licencję programu Autodata. Taka forma płatności pozwala na zakup programu nie odczuwając jednocześnie wydatku w budżecie firmy.

W związku z dużym zainteresowaniem propozycją ratalną abonamentu od tego roku uruchomiona została nowa forma zakupu programów Autodata. Program jest oferowany w postaci 3 – letniego abonamentu. Płatności odbywają się co 6 miesięcy. Po 3 latach klient nabywa prawo do wykupu licencji nie ograniczonej czasowo, która pozwala na indywidualne decydowanie o potrzebie aktualizowania swojej bazy danych. Ta propozycja jest o tyle korzystna, że gwarantuje stałą cenę przez okres 3 lat. Użytkownik nie musi obawiać się zmian cen ani nieustannie pilnować daty wygaśnięcia licencji.

Główną atrakcją jubileuszu jest przygotowanie cen specjalnych dla obecnych i nowych klientów. Programy objęte promocją to Autodata CD1 ( tzw. Wersja Mechanik), Autodata DVD 3 ( zawierająca dane z zakresu mechaniki, diagnostyki, elektryki, elektroniki i klimatyzacji ) oraz program do pojazdów ciężarowych Autodata Truck Info 1.

Więcej informacji o wszystkich niespodziankach cenowych i akcjach promocyjnych na www.autodatapolska.pl lub pod nr tel. 052/325 10 27.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!