Firma DAF dostarcza pięćsetny pojazd ciężarowy w Jordanii

20 września 2017, 11:33

Firma DAF dostarczyła pięćsetny pojazd ciężarowy w Jordanii. Producent pojazdów ciężarowych z Eindhoven pojawił się na rynku w Jordanii dopiero w 2014 r. Udział w rynku firmy DAF w tym regionie wynosi ponad 25%.

Ten pięćsetny pojazd jest częścią zamówienia na 50 pojazdów ciężarowych, złożonego przez Euro Shipping Services (ESS) w Ammanie. Firma ESS jest przewoźnikiem intermodalnym, specjalizującym się w transporcie, spedycji, przewozie ładunków skonteneryzowanych, przewozie towarów zwykłych, transporcie powietrznym oraz magazynowaniu.

Zamawiając 50 nowych pojazdów ciężarowych od firmy DAF, ESS planuje postawić na rosnące zapotrzebowanie na transport w Jordanii. Jak twierdzą właściciele ESS Issam Sacca i Mahmoud Omran, model CF85 nie został wybrany przypadkiem:

Produkty firmy DAF są niezwykle wydajne pod względem zużycia paliwa, co jest jednym z powodów ich bardzo korzystnych całkowitych kosztów eksploatacji. Również w kwestii bezpieczeństwa, niezawodności i wytrzymałości, modele CF firmy DAF są bez wątpienia godne dołączenia do naszej floty 90 pojazdów. Mamy szczere zaufanie do zarówno wsparcia posprzedażowego, jak i dodatkowych usług zapewnianych przez lokalnego dealera firmy DAF — Manasseer’a.

W przypadku obszarów o trudnych warunkach drogowych, takich jak Bliski Wschód, DAF wyposaża swoje pojazdy w między innymi układy napędowe do ciężkich zastosowań, wzmocnione nadkola, powiększony układ chłodzenia oraz specjalnie dostosowany wlot powietrza.

Warunki jazdy w krajach takich jak Jordania często pozostawiają wiele do życzenia — dostosowujemy więc nasze pojazdy do potrzeb rynku – twierdzi Michiel Kuijs, dyrektor zarządzający ds. sprzedaży.

Zapewniamy taką samą jakość DAF każdemu klientowi, niezależnie od miejsca lokalizacji jego firmy: maksymalny czas pracy bez przestoju oraz niskie koszty serwisu przy najmniejszych kosztach eksploatacji. Nie bez powodu staliśmy się liderami rynku w Jordanii w zaledwie 4 lata. Rynek pojazdów ciężarowych o DMC 16 t i więcej liczy około 600 pojazdów, z czego firma DAF już zyskała ponad 25% udziałów rynkowych. – dodaje.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!