Nowości na stronie internetowej firmy VARTA

15 czerwca 2009, 0:00

W związku z wprowadzeniem przez Johnson Controls Akumulatory Sp. z o.o. nowej linii akumulatorów do pojazdów użytkowych VARTA Promotive Trio: Silver, Blue i Black, firma zaktualizowała swoją stronę internetową. Na odświeżonej witrynie znalazła się m.in. nowa wyszukiwarka produktowa, pozwalająca na szybkie i łatwe dopasowanie odpowiedniego akumulatora do poszczególnego pojazdu czy maszyny.

Aby skorzystać z wyszukiwarki należy wybrać nie tylko markę, model i typ pojazdu, ale również dwa niesłychanie ważne parametry, mające ogromny wpływ na odpowiednie dopasowanie akumulatora: ilość i rodzaje odbiorników energii elektrycznej, w jaką pojazd jest wyposażony oraz indywidualny obszar zastosowania pojazdu np. ruch dalekobieżny, place budowy czy ruch miejski z dużą ilością postojów. Dzięki tak szczegółowym informacjom możliwe jest niezwykle precyzyjnie dobranie typu akumulatora Promotive Trio do każdego pojazdu czy maszyny.

Kolejną nowością na stronie internetowej jest kalkulator oszczędnościowy pozwalający w ciągu kilku sekund sprawdzić ile można zaoszczędzić w ciągu roku użytkując bezobsługowe akumulatory Promotive Trio.

Strona dostępna jest pod adresem www.varta.com.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!