Jubileuszowy pojazd Volvo FH na piętnastolecie

25 czerwca 2009, 0:00

Volvo Trucks 16 czerwca 2009r. wprowadziło do swojej oferty na rynku polskim specjalną, limitowaną serię pojazdów Volvo FH 4×2 w określonej specyfikacji. Oferta ta wiąże się z obchodzonym w tym roku jubileuszem 15-lecia działalności firmy Volvo Polska, Oddział Samochody Ciężarowe.

W Polsce samochody ciężarowe Volvo znane są od ponad 60-ciu już lat. Wówczas sprowadzane były bezpośrednio z fabryki w Göteborgu. Od roku 1970 import pojazdów ciężarowych Volvo do Polski odbywał się za pośrednictwem jednego z państwowych przedsiębiorstw transportowych. W roku 1992 Volvo Truck Corporation powołało do życia swoje przedstawicielstwo w Warszawie. W roku 2009 mija 15. rocznica funkcjonowania na rynku polskim firmy Volvo Polska, Oddział Samochody Ciężarowe (pod różnymi nazwami w różnych okresach).

Dla uczczenia tego faktu, firma przygotowała specjalną, jubileuszową ofertę pojazdów Volvo FH z limitowanej serii 150 szt., w atrakcyjnej ofercie cenowej, obowiązującą do końca bieżącego roku. Ofertą tą objęte są ciągniki siodłowe Volvo FH 4×2 z kabiną Globetrotter, z jubileuszowymi elementami oznakowania kabiny i specjalną tabliczką seryjną. Wszystkie pojazdy wyposażone są w silnik o mocy 460 KM, spełniający wymagania normy emisji spalin Euro 5 i hamulec silnikowy Volvo VEB+. W opcji za dopłatą dostępny jest również Niebieski Kontrakt Serwisowy Volvo na 36 lub 48 miesięcy oraz specjalna oferta opracowanego przez Volvo systemu informacji transportowej Dynafleet.

„Dysponujemy szeroką gamą pojazdów z serii Volvo FH16, FH, FM, FE i FL do wielu różnych zastosowań, ale na przestrzeni tych piętnastu lat działalności Volvo Trucks w Polsce, zdecydowanie najlepiej sprzedającym się modelem okazał się dwuosiowy ciągnik siodłowy Volvo FH, dostarczany głównie do klientów z segmentu długodystansowego, dlatego nasza jubileuszowa oferta dotyczy właśnie tego modelu”, powiedział Pontus Stenberg, Dyrektor Generalny Volvo Truck Center Polska.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!