Rozwój filii ciężarowych w Inter Cars S.A.

29 czerwca 2009, 0:00

Dostosowując się do potrzeb rynku i oczekiwań klienta, niektóre z filii IC rozszerzyły swój asortyment o części do pojazdów użytkowych. Poniżej znajduje się charakterystyka i telefony kontaktowe do kilku z nich.

Dąbrowa Górnicza

W dniu 1 czerwca 2009r. filia w Dąbrowie Górniczej przy ul. Budowlanych 11 rozpoczęła sprzedaż. Filia zlokalizowana jest około 1 km od drogi krajowej S1 Cieszyn – Warszawa, co pozwoli w pełni wykorzystać zalety nowego magazynu regionalnego IC, usytuowanego zaledwie kilka kilometrów od filii, przy tej samej trasie. Filia prowadzi sprzedaż części do samochodów osobowych i ciężarowych. Hala o powierzchni 500m2 mieści dwupoziomowy magazyn części zamiennych. Pozostała część sprzedażowo-biurowa to kolejne 100m2 klimatyzowanej powierzchni.

Filia docelowo planuje utworzyć 9 tras dowozu części zamiennych, które będą kompleksowo obsługiwać rejon miasta i powiatu Dąbrowa Górnicza, część powiatu będzińskiego oraz powiat olkuski.

Dąbrowa Górnicza, ul. Budowlanych 11.
Dział sprzedaży – asortyment ciężarowy:
Tel.: 032 639 98 57
Faks: 032 260 06 64

Piaseczno

W drugiej połowie marca br. rozpoczęła się działalność filii Inter Cars S.A. w podwarszawskim Piasecznie. Filia mieści się w lokalu o powierzchni składowania 1200m2. Tak duży magazyn daje możliwość ponad standardowego zatowarowania magazynu w części zamienne do pojazdów osobowych i użytkowych, co pozwala na szybką realizację zamówień klientów. Dodatkowe atuty nowego oddziału to cztery dostawy z magazynu centralnego każdego dnia, jak również dobrze rozwinięta logistyka, która opiera się na trzech standardowych trasach w rejonie Piaseczna i jego okolic. Dodatkowo w zależności od indywidualnych potrzeb klientów dział handlowy realizuje usługę "szybkiej dostawy". Ponadto bliskość autoryzowanych punktów sprzedaży części oryginalnych umożliwia pracownikom filii realizacje indywidualnych zamówień wykraczających poza standardową ofertę firmy Inter Cars.

Rejon Piaseczna charakteryzuje się dużą ilością niewielkich firm transportowych oraz niezależnych warsztatów, do których w głównej mierze skierowana jest oferta tego oddziału. To pod ich kątem magazyn został "skrojony na miarę". 
 
Piaseczno, ul. Techniczna 2.
Dział sprzedaży – asortyment ciężarowy:
Tel.: 022 716 08 47, 716 08 48

Żyrardów

Pod koniec 2008 roku powstał pomysł poszerzenia asortymentu o części do pojazdów użytkowych w oddziale w Żyrardowie, który zaowocował nowym magazynem już w lutym 2009. W rejonie obsługiwanym przez filie w Żyrardowie zlokalizowanych jest kilka sporych firm transportowych oraz kilka warsztatów, które naprawiają głównie auta użytkowe.
Ponadto w najbliższych okolicach filii znajdują się firmy budowlane posiadające własny transport jak i przewoźnicy indywidualni mający niewielką flotę własnych aut ciężarowych. To głównie ta grupa klientów zabiegała o to, aby powiększyć zasoby oddziału w Żyrardowie o części, które do tej pory musieli zamawiać w oddalonych firmach konkurencyjnych. 

Żyrardów, ul. Piękna 2.
Dział sprzedaży – asortyment ciężarowy:
Tel.: 046 856 31 10

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!