Płatność za usługi assistance kartą DKV

3 lipca 2009, 0:00

DKV Euro Service, operator kart paliwowo-serwisowych, podpisał umowę z dostawcą usług assistance- firmą Starter TruckService. Polscy klienci mogą liczyć w razie awarii na naprawę pojazdu, przeładunek towaru czy dowóz paliwa. Dzięki podpisanej umowie będzie można usługi te rozliczać bezgotówkowo.

Karta paliwowo-serwisowa DKV Card służy nie tylko do płacenia za paliwo. Przy jej pomocy istnieje również możliwość regulowania opłat: drogowych, za naprawę pojazdów czy zakup akcesoriów na stacjach. Ważną usługą dla posiadaczy karty DKV od teraz będzie także całodobowa pomoc assistance. Usługa ta jest świadczona na terenie całej Europy przez wyspecjalizowane firmy, które zapewniają dojazd pomocy w dowolne miejsce w ciągu 2-3 godzin.

Firma Starter TruckService od niedawna jest polskim partnerem DKV w usługach assistance. Polscy klienci w razie awarii mogą dzwonić na numer Centrum Zgłoszeniowego DKV Euro Service: 49 800 365 243 65. W razie problemów z pojazdem, w kraju lub za granicą, mogą liczyć na takie usługi jak: naprawa na drodze, naprawa w warsztacie, holowanie, wyciąganie pojazdu spoza drogi, stawianie na koła czy przeładunek towaru.

Firma Starter TruckService zapewnia także dowóz paliwa lub organizację gotówki na pokrycie kar i mandatów.

Podstawową zaletą korzystania z usług assistance powiązanych z DKV Card, jest wygodna forma bezgotówkowego rozliczania. Wystawianie faktury zbiorczej z 21 dniowym terminem płatności zabezpiecza płynność finansową przewoźnika. Warto wspomnieć również o tym, że pomoc powiązana z operatorem karty ma prawo do bezpłatnego wjazdu na autostradę, za który w przypadku korzystania z innych usług assistance trzeba będzie zapłacić.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

83.5.132.*, 6 lipca 2009, 0:00 0 0

a ja wolę BP

Odpowiedz