Tytuł Solidnego Pracodawcy 2008 przyznany

3 lipca 2009, 0:00

19 czerwca 2009r. w Warszawie odbyła się uroczysta gala, na której miało miejsce wręczenie dyplomów w konkursie na Solidnego Pracodawcę Roku 2008. Konkursowi patronował Minister Pracy i Polityki Społecznej oraz Konfederacja Pracodawców Polskich.

Tytuł Solidnego Pracodawcy Roku Ziemi Łódzkiej 2008 zdobył polski operator logistyczny, firma Spedimex. Tytuł ten jest przyznawany w ogólnopolskim konkursie organizowanym od roku 2004 przez Grupę Media Partner. Celem corocznych badań i analiz jest wyróżnienie firm, które prowadzą efektywną politykę personalną dotyczącą zarówno kwestii socjalnych, przestrzegania przepisów prawa pracy i bezpieczeństwa, jak również stawiających na indywidualny rozwój pracownika. Zapunktować można dzięki opiniom o firmie wyrażonym przez instytucje zewnętrzne, władze lokalne i organizacje biznesowe.

Tytuł Solidnego Pracodawcy jest potwierdzeniem, że polityka rozwoju pracowników zmierza we właściwym kierunku. To także dodatkowa motywacja do dalszego rozwoju tej dziedziny działalności firmy. Spedimex dąży bowiem do wypracowania kultury organizacji uczącej się i inwestującej w rozwój pracowników – mówi Marcin Bąk, Prezes Zarządu Spedimex Sp. z o.o.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!