Turbosprężarki regenerowane do ciężarówek w Inter Cars S.A.

10 lipca 2009, 0:00

Do oferty turbosprężarek w Inter Cars S.A. zostały wprowadzone regenerowane fabrycznie towary, sprzedawane z możliwością odpłatnego zwrotu wymontowanych, uszkodzonych rdzeni.

W obecnej sytuacji w sektorze transportu, właściciele pojazdów szukają oszczędności wszędzie tam, gdzie tylko to jest możliwe. Szczególnie widoczne jest to w przypadku zakupów drogich podzespołów, do których zaliczają się „turbiny”.

Każdy egzemplarz z wprowadzonych przez Inter Cars turbosprężarek regenerowanych przechodzi przez profesjonalny proces regeneracji w autoryzowanym serwisie turbosprężarek danego producenta, tj. Garrett, Schweitzer, KKK, Holset. Do napraw używane są oczywiście oryginalne zestawy naprawcze i inne niezbędne części zamienne. Układ wirujący wyważany jest na urządzeniach aprobowanych przez w/w producentów. Wszystko to pozwala udzielić klientowi takiej samej gwarancji jakości jak dla produktów nowych – 12 miesięcy.

W chwili obecnej w Inter Cars dostępnych jest kilkanaście popularnych referencji, a oferta będzie systematycznie poszerzana na miarę potrzeb rynku. Numery referencyjne tych produktów kończą się literą R.

Przykładowy indeks: KKK53299887116/R

Więcej informacji można uzyskać pisząc na adres e-mail: marcin.turski@intercars.com.pl oraz pod nr tel. 022 714 15 18

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!