DAF CF85 ponownie najlepszy

16 lipca 2009, 0:00

Po raz drugi z rzędu DAF CF85 otrzymał tytuł Flotowego Samochodu Ciężarowego Roku podczas ceremonii wręczania nagród „Motor Transport Awards 2009”. Branżowe czasopismo brytyjskie „Motor Transport” oceniło holenderską ciężarówkę najlepiej spośród pięciu pojazdów konkurujących w finale o tę nagrodę.

„To ogromne wyróżnienie dla CF85 oraz dla całego zespołu sprzedaży i sieci dealerów w Wielkiej Brytanii. Jest dla nas tym ważniejsze, że tytuł uzyskaliśmy głosami operatorów, a oni są na tym rynku najbardziej wybrednymi nabywcami” – cieszył się Ray Ashworth, dyrektor zarządzający DAF Trucks UK.

„Jest to dla nas potwierdzenie, że operatorzy akceptują nasze prace rozwojowe i dążenie do ciągłego ulepszania tego modelu. Jak widać, już po raz kolejny przypadło nam uznanie za to, że wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów stworzyliśmy oszczędne samochody o dobrych parametrach w zakresie ochrony środowiska i wysokim poziomie bezpieczeństwa” – powiedział Ashworth.

Tytuł Flotowego Samochodu Ciężarowego Roku przypadł CF85 i jego poprzednikom po raz dziewiąty, a przez 23 lata przyznawania nagród brytyjskiego czasopisma, DAF zdobył nagrodę aż 12 razy.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!