Fiat Schewe uruchomił wynajem pojazdów użytkowych

21 lipca 2009, 0:00

W Gdańsku w siedzibie dealera samochodowego Fiata Schewe powstał kolejny w Polsce punkt wynajmu samochodów użytkowych marki Fiat w ramach usługi Fraikin Light. Jest ona skierowana do szerokiej gamy klientów, którzy korzystają z pojazdów dostawczych podczas zwiększonych potrzeb transportowych, np. w czasie szczytów przewozowych, testowania nowych tras, oczekiwania na nowe pojazdy, a także zwiększonej działalności okresowej. Jest to propozycja zarówno dla małych firm, dysponujących tylko jednym samochodem, jak i do międzynarodowych korporacji, korzystających codziennie z tego typu pojazdów.

Tam gdzie sezonowość
Na terenie Pomorza i Trójmiasta silniej niż w wielu innych miejscach Polski dotyka przedsiębiorców sezonowość. Jest to związane z letnim szczytem turystycznym i sezonami połowów ryb w Bałtyku. Na takich klientów liczy firma Schewe rozpoczynając sprzedaż usługi Fraikin Light.

Dysponujemy całą gamą pojazdów użytkowych Fiata, oferowanych w ramach tej usługi. Oprócz salonu dilerskiego, posiadamy serwis blacharsko-lakierniczy i magazyn części zamiennych. Montujemy na pojazdach zabudowy zgodnie z życzeniami klientów” – wyjaśnia Rafał Schewe z firmy Schewe. – „Teraz, za sprawą współpracy z firmą Fraikin, rozszerzamy naszą ofertę o wynajem krótko- i długoterminowy

Fraikin Light to usługa dla każdego, od firm z branży produkcji przemysłowej, dystrybucji, transportu i logistyki, handlu i usług, budownictwa, po firmy działające w branżach usług publicznych, kurierskich czy przewozów specjalistycznych.

Od dnia do roku
Fraikin Light oparty jest na prostej procedurze wynajmu. Samochody wynajmowane są na okresy od jednego dnia do jednego roku, a w każdy okres wliczona jest stała ilość kilometrów. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość zwiększenia dostępnego limitu kilometrów. Ceny za najem są jednakowe na terytorium całego kraju, a klient ma do dyspozycji cztery rodzaje pojazdów: Fiat Doblo Cargo Maxi, Fiat Ducato Furgon ze średnim rozstawem osi, Fiat Ducato Furgon z długim rozstawem osi oraz podwozie Ducato z zabudową izotermiczną i agregatem. Klient płacąc za najem ma zagwarantowaną w cenie pełną obsługę serwisową oraz pojazd zastępczy, jeżeli wymaga tego sytuacja.

Usługa wynajmu krótkoterminowego Fraikin Light jest oferowana poprzez sieć dystrybucyjną Fiat Professional. W pierwszym etapie współpracy oferta wynajmu krótkoterminowego dostępna jest w wybranych aglomeracjach w Polsce takich jak: Warszawa, Wrocław, Katowice, Gdańsk (salon jest w Gdańsku) i Kraków. W kolejnych dwóch etapach oferta zostanie rozszerzona na inne miasta.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!