Relacja ze zlotu Master Truck 2009

27 lipca 2009, 0:00

Za nami piąta edycja Międzynarodowego Zlotu Pojazdów Tuningowanych – Master Truck 2009. Impreza odbyła się w dniach 17-19 lipca na terenie kampusu Politechniki Opolskiej. Tradycyjnie już do Opola oprócz silnej reprezentacji fanów tuningu z Polski, przyjechało wielu gości z zagranicy.

Impreza Master Truck znana jest już w całej Europie. W tym roku organizatorzy postanowili, że zlot potrwa o jeden dzień dłużej i tak amatorzy tuningu już od piątku mogli podziwiać najładniejsze ciężarówki.

Na zlocie pojawiły się pojazdy z takich krajów jak Holandia, Dania, Finlandia, Czechy oraz Szwecja. Łącznie przybyło około 150 ciężarówek. Oprócz znanych już z poprzednich edycji Master Truck, takich jak chociażby DAF pomalowany w motywy z filmu „300”, na zlocie pojawiło się wielu uczestników debiutujących w Opolu. Na zwiedzających bardzo duże wrażenie zrobiły dwie ciężarówki z Finlandii – Scania Shogun i Scania Legend.

Ostatecznie jednak pierwszą nagrodę publiczności zdobyła czeska Scania R „Severní hvězda". (Szczegółowe wyniki konkursów na stronie www.mastertruck.pl)

Oprócz pojazdów tuningowanych, na imprezie swoje produkty zaprezentowało wiele firm bezpośrednio związanych z przemysłem pojazdów ciężarowych. Mercedes na swoim stoisku zaprezentował m.in. model Zetrosa, natomiast firma Uni-Truck – Iveco Mastiff. Na imprezie nie zabrakło również Volvo Trucks oraz Scanii.

Firma Opoltrans swoje produkty eksponowała w specjalnie przygotowanej naczepie.

Na zlocie zaprezentowali się również producenci naczep. Można było podziwiać produkty takich firm jak KH-Kipper, Feber, Mega, Wielton, Ovibost oraz Kögel.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

93.154.180.*, 4 lipca 2012, 22:44 0 0

Bylem w Opolu i bbardzo polecam fajna wycieczka ...

Odpowiedz