Zmiany we władzach Continental

30 lipca 2009, 0:00

Marko Multhaupt został nowym kierownikiem działu marketingu i sprzedaży opon dla pojazdów użytkowych – rynek sprzedaży części zapasowych i akcesoriów regionu Niemiec, Austrii i Szwajcarii, Dieter Horni zostaje przeniesiony do Afryki Południowej.

1 lipca 2009 odszedł kierownik Continental Tyre South Africa Ltd., Claudio Boezio. Jego następcą został Dieter Horni, który dotąd pełnił funkcję, którą obejmie Marko Multhaupt, dotąd kierownik działu kontroli w pionie opon dla samochodów ciężarowych na terenie Europy.

Dieter Horni przechodzi do innego pionu w firmie Continental. W Afryce Południowej odpowiedzialny będzie za sprzedaż i produkcję opon w Port Elizabeth. Pracował w firmie Continental oraz Vergölst od czasu zakończenia studiów ekonomicznych, w latach 1978 – 1989. Po kilku latach pracy na stanowiskach w firmach zewnętrznych w 1997 roku wrócił do Conti, poprzez Vergölst, i dołączył do działu opon dla pojazdów ciężarowych. Od 2001 roku Horni był kierownikiem sprzedaży i marketingu w Niemczech, a od 2008 r. także dla regionu Austrii i Szwajcarii.

Dr Marko Multhaupt po zakończeniu studiów informatycznych na Uniwersytecie w Hildesheim dołączył w 2001 r. do załogi firmy Continental w dziale kontroli. Jako kierownik kontroli pionu opon dla samochodów ciężarowych na terenie Europy posiada doskonałą znajomość rynku opon dla pojazdów użytkowych. Zdobył tytuł doktora na Uniwersytecie Technicznym Braunschweig.

Continental jest sponsorem rozpoczynających się w przyszłym roku w Afryce Południowej Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!