Scania nowej generacji z kabiną G u pierwszych klientów w Polsce

14 listopada 2017, 14:50

Klika miesięcy po światowej premierze pierwsze pojazdy Scania nowej generacji z kabiną G trafiły do polskich nabywców. 

Jednym z pierwszych nabywców pojazdów Scania nowej generacji z kabiną G w Polsce jest firma J.P. Transport Sp. z o.o. Spółka Komandytowa. Firma działa na rynku od 1996 roku, świadcząc kompleksowe usługi transportowe w zakresie obrotu towarów w Europie Zachodniej. Scania G360 nowej generacji będzie wykorzystywana do przewozu ładunków lekkich i objętościowych.

– Zdecydowaliśmy się na pojazdy Scania nowej generacji z kabiną G ponieważ, dzięki nim zyskujemy dostęp do znakomitych rozwiązań do realizacji transportów drogowych. Dodatkowo, pojazdy są dla nas atrakcyjne ze względów ekologicznych oraz ekonomicznych, zapewniając niskie zużycie paliwa i innych materiałów eksploatacyjnych. Z nową kabiną G możemy maksymalizować zyski i minimalizować koszty, dbając przy tym o komfort kierowcy i jego bezpieczeństwo, przy wykorzystaniu systemów Scania. Wypoczęty kierowca realizuje swoje zadania dokładniej i precyzyjniej, co ma wpływ na podwyższenie jakości świadczonych przez nas usług. Nasze pojazdy i kierowcy są wizytówką firmy. Bezawaryjność, która wyróżnia pojazdy Scania pozwala nam na skupienie się na potrzebach naszych klientów – komentuje Jerzy Pietrzak, właściciel firmy J.P. Transport Sp. z o.o. Spółka Komandytowa.

– Kabina G w pojazdach Scania nowej generacji została znacznie udoskonalona: ma większą powierzchnię przeszkloną, niżej biegnące krawędzie okien i więcej schowków. Duża powierzchnia szyb gwarantuje doskonałą widoczność. Pojazdy są ergonomiczne i zostały wykonane z materiałów o wysokiej jakości. Dlatego cieszy nas bardzo, że decydują się na nią pierwsi klienci w Polsce – komentuje Maciej Brzuchalski, przedstawiciel handlowy Scania Szczecin.

Dwa ciągniki siodłowe Scania nowej generacji G450 znalazły się także we flocie firmy LSP Group Sp. z o.o. Firma zajmuje się transportem dla największych międzynarodowych firm logistycznych.

– U naszych partnerów flotowych stale poszukujemy nowych rozwiązań, które z jednej strony pomogą nam realizować strategię firmy, a z drugiej zwiększą komfort pracy kierowcy
i w efekcie przełożą się na poziom obsługi klienta. Spółka LSP Group w swojej strategii operacyjnej bierze pod uwagę trzy ważne czynniki:kierowcę, pojazd i serwis. Rozwiązania kabiny G450 mają bezpośrednie przełożenie na wszystkie z nich. Dzięki G450 widzimy poprawę ekonomiki pojazdu, która w połączeniu z telematyką FMS oraz zaangażowaniem kierowców przynosi wymierne korzyści ekonomiczne. Należy również zwrócić uwagę na rynek kierowców, dla których warunki pracy są niezmiernie ważne, ponieważ to w kabinie spędzają najwięcej czasu. Jesteśmy dumni z faktu, że od początku działalności firmy stale podnosimy wydajność oraz jakość świadczonych przez nas usług. Jest to możliwe dzięki takim partnerom jak Scania oraz rozwiązaniom, jak kabina G450 – komentuje Robert Maciąg, prezes Zarządu LSP Group Sp. z o.o.

Kabina G dla pojazdów Scania nowej generacji miała swoją premierę w czerwcu tego roku. To doskonałe rozwiązanie dla właścicieli firm transportowych, którzy poszukują kabiny
o doskonałej widoczności, zamontowanej na ramie niżej i zapewniającej wygodniejszy dostęp do wnętrza. Pojazdy Scania przyczyniają się do zwiększania wydajności i obniżania całkowitego kosztu użytkowania w europejskim ruchu długodystansowym.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Grzesiek, 31 marca 2018, 12:15 0 0

Czym się różni w scanii kabina G od R?

Odpowiedz

nie ma mowy, 19 kwietnia 2019, 9:20 0 0

jak on kupił na międzynarodówke w tak małej kabinie tą Scanie, to niech on sam nią jezdzi już wiem do kogo do pracy napewno nie przyjdę

Odpowiedz