Truck-Show z Inter Cars

31 lipca 2009, 0:00

Już tylko miesiąc dzieli nas od wielkiej imprezy Inter Cars S.A. w Modlinie. Podczas 9 Targów 5 i 6 września br. odbędzie się pojedynek tuningowych ciężarówek, w którym udział wezmą truckerzy z całej Polski. Będzie to jedna z atrakcji targowych programu artystycznego.

Pojedynek ten zostanie zorganizowany z okazji 10 rocznicy istnienia sieci warsztatów Q-Service Truck by wyłonić najciekawszą i najlepiej stuningowaną ciężarówkę w Polsce. Pojazdy zakwalifikowane do rundy finałowej będzie można oglądać podczas 9 Targów na lotnisku w Modlinie. W ciągu dwóch dni targowych publiczność będzie miała również decydujący głos. W głosowaniu wybierze Mistera Publiczności, czyli najciekawszą ciężarówkę 9 Targów.
Do wygrania atrakcyjne nagrody. Dzięki sponsorom do zdobycia będą: opony do aut ciężarowych, nawigacje samochodowe, klimatyzacje postojowe, CB radia, radioodtwarzacze CD i wiele innych ciekawych nagród.

Jeśli jesteś zapalonym truckerem to również możesz zgłosić swoją ciężarówkę do udziału w pojedynku. Regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej targów 9targi.intercars.com.pl . Aby zgłosić swój udział w zabawie, należy wysłać wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres: truck@intercars.com.pl.

Termin składania zgłoszeń upływa 10 sierpnia 2009r.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!