Nowoczesność zamknięta w klasycznym opakowaniu

3 sierpnia 2009, 0:00

Nowe radio Sunker Elite CB Four, wyglądem zewnętrznym nawiązuje do stylistyki lat 60-tych. Srebrne pokrętła, kojarzące się z ociekającymi chromem amerykańskimi Mackami i wielofunkcyjny analogowy miernik to cechy szczególne nowego urządzenia. Wewnątrz kryje się nowoczesna elektronika, która zapewni sprawne funkcjonowanie sprzętu.

Miernik wielofunkcyjny wskazuje cztery ważne parametry: moc, SWR, modulację i poziom odbioru S-METR. Największe ze wszystkich pokręteł służy zmianie kanału, który wyświetlany jest na ciekłokrystalicznym wyświetlaczu.

Urządzenie wyposażono w alarm zbyt dużego SWR, pokrętła służące do regulacji szumów, wzmocnienia mikrofonu, regulacji mocy wyjściowej i wzmocnienia częstotliwości FR. Oprócz tego możemy zmienić siłę podświetlenia urządzenia.

Ciekawym dodatkiem jest możliwość podłączenia Sunkera do zewnętrznego głośnika, by zamienić go w megafon. Potrzebne wyjścia znajdują się z tyłu urządzenia. Podróż do innych krajów nie będzie problemem dzięki zamontowaniu przełącznika PL/EU.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!