Opony BFGoodrich trafiają na europejski rynek ciężarówek i autobusów

29 listopada 2017, 11:43

Marka BFGoodrich wprowadza na europejski rynek gamę opon do pojazdów ciężarowych i autobusów przeznaczoną do wszystkich typów zastosowań – transport dalekobieżny, regionalny, mieszany i pasażerski – do użytku przez cały rok. Opony ciężarowe BFGoodrich były dotychczas dostępne na innych kontynentach, zaś do sprzedaży w Europie trafią na początku 2018 roku.

Nowa gama jest przeznaczona do różnych segmentów użytkowania, takich jak transport dalekobieżny, regionalny, mieszany (budowy i drogi dojazdowe) i pasażerski oraz zapewnia optymalny stosunek jakości do ceny. Wszystkie modele ogumienia zapewniają przyczepność oraz doskonałe prowadzenie pojazdu niezależnie od warunków na drodze, co potwierdzają oznaczenia M+S (z przeznaczeniem na błoto i śnieg, ang. mud + snow) oraz / lub 3PMSF (gwarantujący właściwości zimowe symbol płatka śniegu na tle trzech szczytów górskich).

Nowa gama BFGoodrich obejmuje trzy linie opon ciężarowych:

  • BFGoodrich Route Control – zaprojektowana do pojazdów w transporcie zarówno krajowym jak i międzynarodowym drobnicowym;
  • BFGoodrich Cross Control – przeznaczona do transportu mieszanego na placach budowy i drogach dojazdowych;
  • BFGoodrich Urban Control – zaprojektowana do autobusów komunikacji miejskiej.

W nowej gamie opon ciężarowych BFGoodrich znalazły się 53 produkty na osie sterujące, napędowe i wleczone wyprodukowane w Europie oraz dostosowane do potrzeb europejskich przewoźników i warunków drogowych. Opony BFGoodrich dostępne są w trzech różnych rozmiarach –  17.5′, 19.5′ oraz 22.5′.

Europejska premiera opon ciężarowych i autobusowych BFGoodrich odbyła się podczas targów transportu SOLUTRANS, podczas których marka zaprezentowała również usługi dodatkowe i wsparcie dla użytkowników.

Nowa gama opon ciężarowych i autobusowych BFGoodrich oraz dodatkowe usługi dla użytkowników będą dostępne na rynku od stycznia 2018 r. poprzez sieć ponad 3 000 dilerów w całej Europie.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!