„Pauza” – premiera gazety Q-Service Truck

17 sierpnia 2009, 0:00

Inter Cars S.A. z okazji jubileuszu 10-lecia istnienia sieci Q-Service Truck, o którym niedawno informowaliśmy, zaprezenował gazetkę "Pauza". Pierwszy numer tego wydawnictwa jest przewodnikiem po warsztatach naprawiających pojazdy użytkowe, zrzeszonych w Sieci Warsztatów Q-Service Truck. We wrześniowym numerze znajdują się opisy warsztatów, historie właścicieli, zakresy działalności, mapki dojazdowe oraz wiele innych cennych informacji.

„Mamy nadzieję, że pierwszy numer pisma spełni swoje podstawowe założenie, jakim jest przybliżenie klientom, najlepszych warsztatów wyspecjalizowanych w naprawach pojazdów użytkowych. Użytkowanie i serwisowanie ciężarówki wiąże się z dużymi kosztami, dlatego gdy pojawi się konieczność oddania pojazdu do warsztatu w celu naprawy, dobrze jest mieć pewność, że trafia on w fachowe ręce. Wieloletnie doświadczenie, wiedza oraz specjalizacja pracowników warsztatów zrzeszonych w Sieci Q-Service Truck z całą pewnością daje takie gwarancje”- mówi Witold Smoniewski – zastępca Dyrektora ds. Sprzedaży Rynku Pojazdów Użytkowych.


„W przyszłości chcemy rozwijać to pismo w kierunku zamieszczania informacji rynkowych z branży transportu, regulacji prawnych, opisów innowacyjnych rozwiązań technicznych, porad eksploatacyjnych i dotyczących napraw podzespołów, tematyki bezpieczeństwa i ekologii, kierowanych do szerokiego grona osób, dla których sprawnie poruszająca się po drodze ciężarówka, stanowi najwyższy priorytet” – dodaje Witold Smoniewski.

Pierwszy numer gazety czytelnicy otrzymają pocztą. Podczas 9.Targów, Inter Cars S.A. zapowiada premierę tego wydawnictwa na stoisku Sprzedaż osobowa i ciężarowa.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!