Promocja śrubowych sprężarek SXC

24 sierpnia 2009, 0:00

Warsztaty samochodowe znają wprawdzie zalety nośnika energii, jakim jest sprężone powietrze, mają jednak często problemy z niewystarczającą ilością miejsca i hałasem. W związku z tym poszukiwane są niezawodne, energooszczędne urządzenia do wytwarzania sprężonego powietrza, które jednocześnie cicho pracują i nie zajmują dużej przestrzeni.

Nowa sprężarka śrubowa SXC firmy Kaeser Kompressoren wytwarza sprężone powietrza w sposób energetycznie wydajny, bez emitowania hałasu i nie wymagając dużo miejsca. Rozwiązanie te zostało opracowane specjalnie dla warsztatów.

Pod obudową z polietylenu, kryje się kompletna stacja sprężonego powietrza, na którą składają się sprężarka śrubowa, osuszacz chłodniczy powietrza, zbiornik sprężonego powietrza oraz układ sterowania. Sercem stacji jest wydajna, cicha sprężarka śrubowa firmy Kaeser Kompressoren z blokiem o profilu Sigma. Ten zoptymalizowany profil wirnika śrubowego dostarcza więcej sprężonego powietrza, zużywając mniej energii. Rozpiętość mocy napędowych od 2,2 do 5,5 kW i wydajności od 0,33 do 0,8 m3/min (8 bar) gwarantuje, że można dobrać stację sprężonego powietrza SXC odpowiedniej wielkości dla różnych zastosowań.

Cztery nowe modele SXC rozwijają swoją moc na bardzo małej powierzchni 0,62 metra kwadratowego. Ich szerokość wynosząca jedynie 61,5 cm odpowiada mniej więcej szerokości pralki automatycznej.

Do dnia 31.10.09 można kupić SXC na specjalnych promocyjnych warunkach. Więcej informacji na : www.kaeser.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!