LeasePlan z nowym dyrektorem

31 sierpnia 2009, 0:00

Ernie Greszta objął nowopowstałe stanowisko Dyrektora Regionalnego ds. Ubezpieczeń w polskim oddziale LeasePlan Fleet Management. Pod opieką nowego dyrektora znajdzie się w sumie 9 krajów europejskich, w tym Polska, Luksemburg, Belgia, Szwajcaria, Austria, Niemcy, Czechy, Słowacja i Rumunia oraz Indie i Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Do jego obowiązków będzie należeć m.in. przygotowanie i wdrożenie nowych procesów związanych z likwidacją szkód w Regionie, ze szczególnym naciskiem na podnoszenie jakości i szybkości obsługi klientów. Ernie Greszta będzie odpowiedzialny m.in. za nowe projekty self insurance na Słowacji i w Rumunii. Jak mówi, jego głównym celem jest „wymiana doświadczeń i kształtowanie dobrych praktyk w zakresie ubezpieczeń flotowych, pomiędzy oddziałami LeasePlanu w Regionie, przy zachowaniu specyfiki lokalnych rynków ubezpieczeń”.

LeasePlan jest pierwszą w Polsce firmą sektora Car Fleet Management, która wprowadziła do swojej oferty ubezpieczenie własne, jednocześnie ustalając nowe standardy usługi zewnętrznego zarządzania flotami samochodowymi w naszym kraju. Ubezpieczenie Euro Insurances zostało od podstaw stworzone z myślą o klientach flotowych, dzięki czemu jest w pełni dostosowane do potrzeb związanych z obsługą ubezpieczeniową pojazdów służbowych.

Ernie Greszta pracował w LeasePlan w latach 2005 – 2007 na stanowisku Dyrektora ds. Ubezpieczeń i był w tym czasie odpowiedzialny m.in. za wprowadzenie ubezpieczenia własnego LeasePlan na polski rynek.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!