Nowe filtry cząstek stałych

7 września 2009, 0:00

Firma Euro-Vat wprowadziła do swojej oferty nowe filtry cząsteczek stałych, dzięki którym możliwe jest przejście autobusów i samochodów dostawczych oraz ciężarowych z poziomu normy E1, E2 lub E3 do poziomu normy E4.

Dzięki montażowi nowego filtra, wyprodukowanego przez firmę Pirelli Eco technology autobusy, busy i samochody ciężarowe uzyskują zieloną plakietkę E4. Oznacza to wiele korzyści dla właściciela pojazdu. Jedną z nich jest możliwość swobodnego poruszania się po strefach ekologicznych. Jak wiadomo, autobus z zieloną plakietką może wjeżdżać do miast takich jak np. Berlin, Hanower, Londyn i wielu innych w Unii Europejskiej.

W samochodach ciężarowych zamontowanie nowego filtra oznacza oszczędzanie na opłatach Toll Collect pobieranych za poruszanie się po autostradach w Niemczech. Montowane przez Euro-Vat filtry wyprodukowane zostały przez firmę Pirelli Eco Technology i posiadają certyfikat TUV.

Więcej informacji u autoryzowanego dealera firmy Pirelli – Euro-Vat Consulting dr Bert van der Linden i Andrzej Matuszewski Sp. z o.o. (Telefon kontaktowy – 604 225 240)

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!