ESA Adventure – nowy program lojalnościowy

24 września 2009, 0:00

14 września 2009 roku ESA Trucks Poznań Sp.z o.o., autoryzowany dealer pojazdów ciężarowych DAF, uruchomiła nowy program lojalnościowy pod nazwą ESA Adventure.

„Nie czekaj, przygodę czas zacząć..” to hasło promujące program, który skierowany jest do wszystkich kierowców pojazdów ciężarowych marki DAF. Każdorazowa wizyta w serwisie umożliwia otrzymanie punktów, które można wymienić na atrakcyjne nagrody z pięciu kategorii: Podróż, Dom, Rodzina, Odzież, Dla Ciebie. Za każde wydane 10 zł (wartość brutto) na zakup towarów lub usług oferowanych przez ESA w Punktach Serwisowych (nie dotyczy napraw gwarancyjnych oraz usług Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów) klient otrzymuje 1 punkt. Dodatkowe punkty kierowcy mogą zdobyć za przesłanie i udostępnienie na stronach programu zdjęć interesujących, godnych polecenia miejsc turystycznych, które napotkali na swojej trasie. Katalog nagród oraz wszelkie informacje dotyczące programu znajdują się na:

www.esa-adventure.pl

ESA Trucks Poznań Sp. z o.o. jako autoryzowany dealer sprzedaży i serwisu samochodów ciężarowych marki DAF działa na terenie województw wielkopolskiego i lubuskiego od 2006 roku. Firma należy do Grupy ESA, holenderskiego przedsiębiorstwa, które powstało w 1927 roku.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!