Uwaga – Zmiany

28 września 2009, 0:00

Uprzejmie informujemy o wprowadzonych zmianach w funkcjonowaniu naszego portalu. Dla każdego dotychczas zarejestrowanego czytelnika został utworzony osobisty profil. Dzięki temu z możliwości dodawania komentarzy do artykułów będą mogli korzystać wyłącznie zarejestrowani i zalogowani użytkownicy.

Liczymy, że rozwiązanie to ułatwi czytelnikom merytoryczne dyskusje związane z tematyką publikacji, a ich poziom będzie stosowny do określenia "Dla Profesjonalistów". Jednocześnie wierzymy, że wprowadzone zmiany wyeliminują pojawianie się komentarzy osób nie stosujących się do oczekiwanych przez nas standardów i nie przestrzegających regulaminu.

Do zarządzania profilem służy zakładka Twoje konto. Dzięki niej można m.in. zmienić hasło do profilu, ustawić avatar a także zarejestrować się na bezpłatne newslettery, czy też zamówić płatną subskrypcję MotoFocus.pl.

Adres e-mail i hasło do wszystkich serwisów: MotoFocus.pl, TruckFocus.pl i CarFocus.pl są jednakowe. Wszyscy zarejestrowani użytkownicy otrzymali drogą mailową wygenerowane hasło, jednak na wszelki wypadek istnieje możliwość przypomnienia hasła.

Logowanie należy przeprowadzić wchodząc na stronę www.motofocus.pl lub www.truckfocus.pl i postępując zgodnie z instrukcją poniżej.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!