Już 8 października wywiad na żywo

2 października 2009, 0:00

8 października br. za pośrednictwem naszych portali będą mieli Państwo okazję uczestniczyć w wywiadzie w trybie on-line z przedstawicielem firmy Inter Cars S.A. Tematem przewodnim rozmowy będzie Motointegrator czyli nowa platforma internetowa Inter Carsu. Już teraz zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w wywiadzie. Warto podkreślić, że to właśnie Czytelnicy będą mieli duży wpływ na przebieg rozmowy, dzięki możliwości zadawania pytań w czasie rzeczywistym.

Na pytania z ramienia Inter Carsu odpowiadał będzie pan Adam Karpiński, natomiast osobą prowadzącą rozmowę – pan Alfred Franke.

Wywiad rozpocznie się 8 października 2009r. o godzinie 15:00. W dniu wywiadu na stronach głównych MotoFocus.pl TruckFocus.pl i CarFocus.pl pojawi się odnośnik do aplikacji za pośrednictwem której Czytelnicy będą mogli uczestniczyć w rozmowie.

Po zalogowaniu się do programu na ekranie na żywo widoczni będą uczestnicy dyskusji oraz okno czatu za pomocą którego goście będą mogli proponować pytania, które miałyby być zadane p. Adamowi Karpińskiemu.

Osoby zainteresowane tematem, które już teraz chcą przedstawić swoje propozycje pytań zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem moderator@motofocus.pl  

Na dodatkowe pytania na temat kwestii technicznych lub innych wątpliwości związanych z wywiadem on-line redakcja chętnie odpowie także za pośrednictwem komentarzy poniżej.

Kliknij żeby dowiedzieć się więcej o platformie internetowej Motointegrator.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!