Centra Heavy – nowa gama akumulatorów ciężarowych

5 października 2009, 0:00

Exide Technologies opracował i wprowadza obecnie na rynek nową gamę akumulatorów dedykowanych do pojazdów ciężarowych, rolniczych oraz autobusów. Nowe produkty dostępne są w następujących gamach: Centra Expert Endurance, Centra Expert, Centra Professional Power i Centra Professional.

Poniżej charakterystyka poszczególnych gam akumulatorów w ramach Centra Heavy:

Centra Expert Endurance zapewnia wydłużoną żywotność produktu w najbardziej wymagających warunkach użytkowania. Akumulatory wyprodukowane przy użyciu technologii Glassmat/Sb, aby osiągnąć poziom jakościowy zgodny z produktami dostarczanymi na tzw. pierwsze wyposażenie. Akumulatory zostały wyposażone w nowy system antyiskrowy i antywyciekowy i dzięki temu są rekomendowane dla pojazdów wyprodukowanych po 2000 roku o najwyższym zapotrzebowaniu na energię.

Centra Expert zapewnia długą żywotność produktu użytkowanego w standardowych warunkach. Akumulatory wyprodukowane w technologii Glassmat/SHD. Podobnie jak Centra Expert Endurance spełniają wymagania jakościowe zgodne z produktami dostarczanymi na pierwsze wyposażenie. Również wyposażone w nowy system antyiskrowy i antywyciekowy. Rekomendowane dla pojazdów wyprodukowany po 2000 roku o przeciętnym zapotrzebowaniu na energię.

Centra Professional Power zapewnia standardową żywotność produktu użytkowanego w standardowych warunkach. Akumulatory wyprodukowane w technologii HDX zapewniającej jakość produktu wytwarzanego z komponentów takich samych jak na tzw. pierwsze wyposażenie (“Part of Matching Quality”). Produkt posiada specjalny system antywyciekowy. Rekomendowane dla pojazdów wyprodukowanych po 2000 roku, o zwiększonym zapotrzebowaniu na moc rozruchową.

Centra Professional dostarcza podstawowy zasób energii, szeroka gama produktów. Wyprodukowane w technologii HD zapewniającej jakość produktu wytwarzanego z komponentów takich samych jak na tzw. pierwsze wyposażenie (“Part of Matching Quality”). Dedykowane do pojazdów wyprodukowanych przed  2000 rokiem, o podstawowym zapotrzebowaniu na energię.

Europejska premiera Centra Heavy będzie miała miejsce na targach branży motoryzacyjnej Equip’Auto 2009 w Paryżu, które odbywać się będę w dniach 13-18 października 2009r. Z kolei w Polsce akumulatory są już wprowadzane do sprzedaży od połowy września br.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!